Інтерфакс-Україна
07:43 16.11.2021

Велика Британія підтримує Україну не через вороже ставлення до Росії

1 хв читати
Велика Британія підтримує Україну не через вороже ставлення до Росії

Велика Британія підтримує Україну тому, що віддана демократії та свободі, заявив прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон.

"Коли ми говоримо, що підтримуємо суверенітет і цілісність України, це не тому, що ми хочемо бути ворожими стосовно Росії або що ми хочемо якимось стратегічним чином оточити чи підірвати цю велику країну. Це тому, що ми маємо прихильність до демократії та свободі, яка зараз розділяється на величезній території європейського континенту", - сказав Джонсон, виступаючи з промовою на банкеті лорд-мера Лондона.

Текст виступу опубліковано у вівторок на сайті канцелярії прем’єр-міністра.

При цьому Джонсон закликав не забувати, що "саме російська кров дозволила перемогти нацизм".

Він застеріг, що незабаром країни ЄС мають вибрати між тим, "щоб направляти все більше російських вуглеводнів у гігантські нові трубопроводи або відстоювати Україну і виступити за справу миру і стабільності".

Прем'єр-міністр також згадав ситуацію на польсько-білоруському кордоні. "Коли наші польські друзі попросили нас допомогти впоратися з надуманою кризою на їх кордоні з Білоруссю, ми швидко відреагували", - зазначив він.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: інформацію щодо російської загрози атомної генерації України передано МАГАТЕ, Віткоффу і Хегсету

Політика РФ щодо українських дітей є загрозою для глобальної безпеки –Зарівна

Троє цивільних постраждали внаслідок ворожих обстрілів Куп’янська - поліція

Трамп наклав вето на ізраїльський план ліквідації Хаменеї

Сили спеціальних операцій ЗСУ вразили російське підприємство, яке виготовляло ударні БпЛА – Генштаб

Пʼятеро громадян України загинули внаслідок ракетної атаки Ірану проти Ізраїлю та влучання ракети у житловий будинок

Іран та Ізраїль повинні укласти угоду, і вони її укладуть – Трамп

Макрон прибув з візитом європейської солідарності до Гренландії

Посольство України після обстрілів Ізраїлю: Сподіваємося, що західний світ об'єднається проти терору Осі Зла

Інженерно-фортифікаційні споруди на межі Дніпропетровської та Донецької областей існують – DeepState

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА