Інтерфакс-Україна
16:08 16.11.2021

Міносвіти України рекомендує місцевій владі відновити очний освітній процес у школах

1 хв читати
Міносвіти України рекомендує місцевій владі відновити очний освітній процес у школах

Міністерство освіти і науки України звернулося до керівників місцевих органів влади із рекомендацією щодо відновлення очного освітнього процесу у школах, повідомив глава МОН Сергій Шкарлет.

"МОН звернулося до керівників місцевих органів влади з листом щодо відновлення очного освітнього процесу в школах. Перебуваючи на постійному зв'язку з керівниками департаментів та управлінь освіти обласних та місцевих адміністрацій, я отримую інформацію про готовність шкіл України повернути дітей за парти", - написав Шкарлет у Telegram-каналі.

На його думку, освітній процес у звичному форматі потрібен і учням, і вчителям.

"Соціалізація, живе спілкування, більш висока швидкість та якість засвоєння навчального матеріалу можливі лише за очного формату", - додав він.

Шкарлет закликав засновників та керівників закладів загальної середньої освіти не створювати нових перепон.

"За оперативною інформацією, повний цикл щеплення від COVID-19 отримали понад 533 тис. працівників закладів загальної середньої освіти, або понад 82% від їх загальної кількості. Принаймні однією дозою вакцини щеплено 95,6% працівників шкіл", - додав міністр.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росіяни вдарили по Дніпропетровщині, загинули двоє людей – ДСНС

Протилежні позиції Верховного суду щодо перевірки на плагіат дисертацій, захищених до 2014 року, створюють системну невизначеність - голова НАЗЯВО

Вітренко: якщо матиму змогу, то братиму участь у наступних виборах ректора КНУ ім. Шевченка

Вітренко заперечує зв'язки з ексдепутатом Київради Комарницьким

Внаслідок серії ворожих ударів по Куп'янську постраждали четверо мирних мешканців

Росіяни ударили по Слов'янську з РСЗВ "Торнадо-С", загинув цивільний, ще троє дістали поранень

У Нікополі російський обстріл забрав життя 27-річної жінки

Близько 13:00 ворог завдав удару по території Сумської громади, загинули двоє людей

Вітренко подаватиме в суд, якщо НАЗЯВО не доведе наявність плагіату в його роботах

Ворог окупував Зірку на Донеччині та Білогорівку на Луганщині - DeepState

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА