Інтерфакс-Україна
19:58 17.11.2021

До кінця опалювального сезону тарифи на транспорт у Києві не змінюватимуться

2 хв читати
До кінця опалювального сезону тарифи на транспорт у Києві не змінюватимуться

Мер Києва Віталій Кличко запевняє, що вартість проїзду у міському громадському транспорті в українській столиці не підвищуватиметься до кінця опалювального сезону 2022 року.

"Як у мера Києва, у мене позиція наступна і чітка: питання перегляду тарифів на проїзд у комунальному транспорті до кінця опалювального сезону не розглядатиметься!", - написав Кличко у Telegram у середу ввечері.

При цьому він зазначив, що розуміє, наскільки чутливим є питання вартості проїзду для киян, і наголосив, що цю ініціативу винесено поки що лише на обговорення. "Це – проект, а не ухвалене рішення!", - написав Кличко.

Мер зазначив, що Київ опинився у складній економічній ситуації "через енергетичну кризу та постійні борги центральної влади перед містом".

Тобто ми поставлені перед вибором, або збільшувати цифри в платіжках за комуналку, або підвищувати плату за проїзд. Бо весь бюджет столиці ми не можемо пустити лише на дотації. За які кошти тоді реалізовувати проекти, ремонтувати дороги, мости, будувати сади та школи? Оновлювати той же громадський транспорт?", - пояснив Кличко.

Як повідомлялося, Київська міська державна адміністрація анонсувала підвищення вартості проїзду у громадському транспорті української столиці вже з 1 січня 2022 року. Зокрема, для власників "картки киянина" після підвищення тарифів на проїзд вартість поїздки складе 12 грн, а для пасажирів, які купують поїздки, поповнюючи електронний квиток, вартість поїздки складе від 15 грн (при купівлі 50 поїздок) до 20 грн (при купівлі 1 -9 поїздок).

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський вручив сертифікати на квартири воїнам зі званням Герой України та родинам загиблих героїв

Помер український режисер В’ячеслав Криштофович

Понад тисяча учасників взяли участь у зимовому забігу Spartan Winter 2025 - ГУР

Одна людина загинула, поранена 15-річна дитина через російські атаки дронами по Слов’янську - ДСНС

У Кременчуці водопостачання частково відновили, найскладніша ситуація з опаленням - мер

Росія за тиждень випустила по Україні понад 1600 ударних дронів, близько 1200 КАБів та майже 70 ракет різних типів – Зеленський

Окупанти завдали удару по цивільній інфраструктурі Сумської області, попередньо, без постраждалих - обладміністрація

Ситуація з електропостачанням у містах Кременчук та Горішні Плавні на Полтавщині після ворожої атаки залишається складною – обладміністрація

Окупанти обстріляли трьома КАБами село у Запорізькому районі, є руйнування, без постраждали- - обладміністрація

Спецпредставник США Келлог залишається оптимістом щодо перспектив врегулювання війни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА