20:00 17.11.2021

Глава Міненерго запропонував уряду призначити на посаду профільного заступника міністра з вугілля Корзуна

1 хв читати
Глава Міненерго запропонував уряду призначити на посаду профільного заступника міністра з вугілля Корзуна

Міністр енергетики Герман Галущенко подав до уряду кандидатуру Анатолія Корзуна на посаду заступника міністра.

"Я вже подав до Кабінету Міністрів кандидатуру на посаду профільного заступника. Це Корзун", - повідомив Галущенко на засіданні комітету Верховної Ради з питань енергетики та ЖКП у середу, відповідаючи на запитання народних депутатів.

Під час засідання комітету вони наголосили на доцільності призначення профільного заступника міністра з питань вугільної промисловості, вказуючи на комплексні проблеми в галузі.

Як повідомлялося, на початку жовтня Анатолій Корзун подав декларацію кандидата на посаду заступника міністра енергетики. Починаючи з 1999 року, він кілька разів обіймав посаду заступника міністра енергетики, востаннє був звільнений з неї у вересні 2019 року.

Корзун є заступником начальника департаменту аналізу та планування стратегічного розвитку ПАТ "Центренерго". Згідно з поданою ним декларацією, його дохід за основним місцем роботи за 2020 рік становив 43,8 тис. грн, пенсійні надходження – 201,56 тис. грн.

Кабінет Міністрів 28 вересня звільнив заступника міністра енергетики Олексія Куракова, який курирував у ньому питання вугільної промисловості. Корзун також під час роботи в міністерстві займався цими питаннями.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА