13:25 18.11.2021

Зеленський увів у дію санкції РНБО проти 28 співробітників спецслужб РФ

2 хв читати
Зеленський увів у дію санкції РНБО проти 28 співробітників спецслужб РФ

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про набуття чинності рішенням Ради національної безпеки і оборони України від 20 серпня 2021 року, яке упроваджує санкції проти 28 співробітників розвідувальних та спеціальних служб Російської Федерації.

Відповідний документ №584/2021 розміщений на сайті глави держави та набуває чинності з дня його опублікування.

Санкції передбачають блокування активів, обмеження торговельних операцій, обмеження, часткове або повне припинення транзиту ресурсів, польотів та перевезень територією України, запобігання виведенню капіталів за межі України, зупинення виконання економічних та фінансових зобов'язань, анулювання чи припинення ліцензій та інших дозволів, заборону на участь у приватизації та оренді держмайна.

Крім того, до списку обмежень внесено заборону входження іноземних невійськових та військових кораблів в українські води, заборону на видачу дозволів НБУ на здійснення інвестицій, припинення видачі дозволів на ввезення в Україну або вивезення з неї валютних цінностей, обмеження видачі готівки за платіжними картками, заборону на передання технологій та прав на об'єкти інтелектуальної власності й позбавлення всіх державних нагород України.

Можуть також застосовуватись інші санкції, які відповідають принципам їх застосування, встановленим чинним законом.

Як повідомлялося, рішення про застосування санкцій проти співробітників розвідки та спецслужб РФ було ухвалено РНБО на засіданні 20 серпня за поданням Служби безпеки України. Зазначалося, що ці особи, поряд із проросійськими пропагандистами та зареєстрованими на окупованих територіях ЗМІ, проти яких також було застосовано санкції, причетні до сприяння окупаційній владі в Криму та на Донбасі, а також насаджують російські наративи на окупованих територіях.

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА