21:05 18.11.2021

Мінкульт планує створити громадський простір у Гостиному дворі в Києві

1 хв читати
Мінкульт планує створити громадський простір у Гостиному дворі в Києві

Міністерство культури та інформаційної політики України планує створити громадський простір на території Гостиного двору, розташованого на Контрактовій площі в Києві.

Як повідомила прес-служба Мінкульту, планується провести семінар із залученням реставраторів, істориків, архітекторів та урбаністів для розробки дорожньої карти реставрації та розвитку Гостиного двору. Триває розробка проекту протиаварійних робіт на об'єкті.

Крім того, громадська організація "Урбанина" досліджує Контрактову площу, а також проведе опитування киян щодо їхнього бачення будівлі Гостиного двору.

Раніше Мінкульт повідомляв, що на фасад будівлі Гостиного двору натягнуто захисну сітку, триває технічне обстеження об'єкта, після якого буде виконано експертизу для протиаварійних робіт. При цьому будівля охороняється силами Національної поліції.

Як повідомлялося, 19 травня 2021 року Кабінет Міністрів змінив категорію пам'ятки "Гостиний двір" у Києві на категорію національного значення, а також присвоїв охоронний номер.

Пізніше в червні Фонд державного майна України передав "Гостиний двір" до сфери управління Міністерства культури та інформаційної політики.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА