Інтерфакс-Україна
07:47 19.11.2021

Парламент Австрії одноголосно позбавив екс-канцлера Курца депутатського імунітету

1 хв читати
Парламент Австрії одноголосно позбавив екс-канцлера Курца депутатського імунітету

Національна рада Австрії одноголосно позбавила екс-канцлера Себастьяна Курца депутатського імунітету, повідомляє австрійський телеканал ORF.

Прокуратура з економічних та корупційних розслідувань веде проти колишнього канцлера розслідування за підозрою у корупції, його підозрюють у тому, що на гроші платників податків він оплачував соцопитування, штучно скориговані на його користь, що дозволило йому домогтися посади лідера Австрійської народної партії та канцлера.

Сам Курц каже, що зацікавлений у якнайшвидшому проясненні ситуації та заперечує обвинувачення.

Обшуки, зокрема в австрійській федеральній канцелярії, у штаб-квартирі партії екс-канцлера та міністерстві фінансів пройшли 6 жовтня. Через загрозу вотуму недовіри Курц подав у відставку, але зберіг за собою посаду голови партії і став головою парламентської фракції.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог вдарив по промисловому об'єкту в Запоріжжі – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 268 ворожих атак - Генштаб

Зеленський домовився з Мерцом про спільні дії наступного тижня

Ситуацію з теплом та світлом у Києві стабілізують 239 бригад - Шмигаль

Зеленський Трампу: Україна очікує на виконання домовленостей щодо безпеки міст на період екстремальних морозів

Національний музей історії України у Другій світовій війні демонтував радянський напис на скульптурній галереї

Порошенко повідомив про розгортання фронтових прально-душових комплексів у Києві

До України надійшли перші 78 з понад 300 промислових котлів від Італії - ЗМІ

Глава БЕБ оголосив про старт атестації працівників

Сформовано склад Ради директорів Українського фонду культурної спадщини, наступний крок – обрання виконавчого директора - Бережна

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА