Інтерфакс-Україна
12:36 19.11.2021

На Донбасі внаслідок ворожого обстрілу загинув український військовий - штаб ООС

1 хв читати
На Донбасі внаслідок ворожого обстрілу загинув український військовий - штаб ООС

Український військовослужбовець загинув через порушення режиму припинення вогню російськими найманцями на Донбасі, повідомляє прес-центр штабу Операції об'єднаних сил.

"Протягом цієї доби, 19 листопада, з боку російсько-окупаційних військ зафіксовано чотири порушення режиму припинення вогню, три з яких із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння. У напрямку Мар'їнки окупанти вели вогонь двічі, застосовуючи артилерію калібру 122 мм та міномети калібру 82 мм. У бік населеного пункту Лопаскине противник здійснив обстріл із міномета калібру 82 мм", - йдеться у повідомленні у Facebook.

У районі Причепилівки ворожі війська вели вогонь зі стрілецької зброї.

"Унаслідок ворожих дій один військовослужбовець дістав поранення, несумісне з життям. Командування та особовий склад об'єднаних сил висловлюють щирі співчуття рідним та близьким героя, який загинув за Україну", - йдеться у повідомленні.

Українські захисники відкривали вогонь у відповідь, не застосовуючи заборонене Мінськими домовленостями озброєння, і змусили противника припинити обстріл.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українська делегація обговорила з однією з найбільших американських інвестиційних компаній BlackRock відновлення України

Гілі: Ми не повинні забувати, хто супротивник, а хто союзник. Наша місія - підтримувати Україну

Голова НАЛУ Шевчук увійшов до складу конкурсної комісії для обрання заступника керівника САП, закликає припинити маніпуляції щодо його обрання

Шмигаль: енергетики розробили низку технічних рішень, які дозволять перейти від екстрених до жорстких, але прогнозованих графіків

Внаслідок ворожих атак по Запоріжжю пошкоджено житлові будинки, поранена одна людина

Трамп відмовився від запровадження тарифів проти європейських партнерів у зв’язку з переговорами щодо Гренландії та Арктики

Українська енергосистема отримає додаткову допомогу від іноземних партнерів, приватних донорів та МЗС України

У Києві вночі розпочинають відновлення теплопостачання для 3260 будинків - мер

В Ірані повідомили про понад 3 тис. жертв заворушень

Келлог може відвідати Україну найближчими тижнями

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА