18:42 19.11.2021

Україна вперше візьме участь у військово-морських навчаннях НАТО - ЗСУ

1 хв читати
Україна вперше візьме участь у військово-морських навчаннях НАТО - ЗСУ

Україна візьме участь у командно-штабних навчаннях НАТО Dynamic Move, проведення яких заплановано з 31 січня до 8 лютого 2022 року в Бельгії, в ролі спостерігачів, повідомляється на сторінці Збройних сил України в Facebook.

"Протимінні навчання Dynamic Move – 2022 орієнтовно проходитимуть з 31 січня по 8 лютого в Остенді, Бельгія. Але все залежить від епідеміологічної ситуації, адже торік також відбувалося планування навчань цієї серії, проте у зв’язку з пандемією їх не провели, — пояснює старший офіцер командування підготовки командування ВМС ЗС України капітан 2 рангу Артем Матвієнко. — Метою навчань буде відпрацювання дій багатонаціонального штабу з управління морськими протимінними силами НАТО, а також зміцнення можливостей командного складу міжнародної спеціальної групи для проведення комплексу операцій з розмінування", - розповів старший офіцер командування підготовки командування ВМС ЗСУ Артем Матвієнко.

Конференція з планування концепції навчань Dynamic Move-2022 відбулася в Одесі. Учасники попередньо обговорили час та місце проведення навчань, підготовчі цілі та перелік країн, які будуть запрошені до участі, проект сценарію та систему управління залучених до них сил.

У ЗСУ також повідомили, що в Остенді розташована морська Бельгійська і Нідерландська протимінна школа Eguermin, що водночас є центром обміну досвідом НАТО.

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА