14:28 20.11.2021

У ЗСУ замість радників на громадських засадах діятимуть громадські експертні групи

1 хв читати
У ЗСУ замість радників на громадських засадах діятимуть громадські експертні групи

Громадські експертні групи діятимуть при кожному виді і роді Збройних сил України, а інститут радників на громадських засадах буде скасовано, повідомив Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.

"Сьогодні я своїм наказом скасовую у всіх Збройних силах України такий інститут як радники на громадських засадах. На зміну йому створюються громадські експертні групи. Вони працюватимуть при кожному виді і роді військ (сил)", – наводиться висловлювання Залужного на сторінці Генштабу в соцмережі Фейсбук у суботу.

За словами Головнокомандувача ЗСУ, це дасть новий поштовх співпраці з експертним середовищем і розширить механізми громадської участі в розвитку Збройних сил України.

Зазначається, що до складу громадських експертних груп увійдуть фахівці з різних сфер діяльності, які будуть об'єднані за відповідними напрямами. Так, спочатку передбачається створення груп із протидії корупції, розвитку ЗС України, взаємодії з громадянським суспільством, посилення комунікаційних здібностей. Надалі за необхідності ці напрями можуть бути розширені.

У Генштабі також зазначили, що експертні групи – це дорадчий орган у ЗС України. Його основним завданням є надання консультацій, експертних висновків, пропозицій, налагодження співпраці з органами державної влади, місцевого самоврядування та громадськістю, участь у плануванні та проведенні комунікаційних кампаній, розробка та удосконалення нормативно-правової бази у військовій сфері.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА