Інтерфакс-Україна
07:26 22.11.2021

У Києві та Львові з 22 листопада поновлюється очне навчання у школах

1 хв читати
У Києві та Львові з 22 листопада поновлюється очне навчання у школах

У понеділок, 22 листопада, відновлюється очне навчання у столичних школах, у Львові на очне навчання повертаються учні 5-11 класів.

Як повідомила прес-служба мера столиці, у Києві спостерігається зниження кількості госпіталізацій та відсотка завантаженості ліжок із киснем у медустановах столиці.

"Враховуючи динаміку зниження кількості госпіталізацій та відсотка завантаженості ліжок із киснем у медустановах столиці, комісія з надзвичайних ситуацій ухвалила рішення про повернення за парти учнів усіх класів столичних шкіл", – повідомив мер Києва Віталій Кличко.

Мер столиці наголосив, що рішення було ухвалено, спираючись на рекомендації фахівців – медиків, вірусологів.

Зі свого боку міський голова Львова Андрій Садовий анонсував з 22 листопада поновлення очного навчання у 5-11 класах.

За його словами, таке рішення було ухвалено після консультацій із медиками. Садовий наголосив, що "статистика дитячих захворювань і госпіталізацій пішла на спад", але поки зарано говорити, що Львів виходить із цієї хвилі захворювання коронавірусом.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Прем’єр Ірландії зустрів Зеленського та першу леді в Дубліні: Підтримка народу України залишається непохитною

Сили оборони відбили з початку доби 202 ворожі атаки - Генштаб

Літак Зеленського здійснив посадку в Ірландії

Перша леді України та французькі високопосадовці обговорили повернення дітей у межах Bring Kids Back UA

Білий дім: Ми оптимістично оцінюємо переговори щодо завершення війни в Україні

МЗС: Україна залишатиметься пріоритетом для ЮНЕСКО – зустріч Сибіги з новим Генеральним директором

Генштаб спростував фейкові заяви Міноборони РФ про захоплення населених пунктів на Донеччині та значні втрати української техніки

Італія опублікувала декрет про передачу Україні дванадцятого пакета військової допомоги

Рада не голосуватиме кадрові питання цього тижня - Кравчук

Ердоган заявив про загрозу безпеці судноплавства в Чорному морі через напади на танкери РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА