Інтерфакс-Україна
18:34 23.11.2021

У КМДА спростували інформацію про перекриття руху на мосту Патона

1 хв читати
У КМДА спростували інформацію про перекриття руху на мосту Патона

Перший заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Микола Поворозник заявляє, що інформація про перекриття мосту Патона у Києві з 29 листопада не відповідає дійсності та є маніпуляцією, повідомляється на сайті КМДА у вівторок.

"Сьогодні триває процедура закупівель щодо розробки проектно-кошторисної документації з реставрації з пристосуванням мосту ім. Є. О. Патона. Після визначення переможця розпочнуться роботи з виготовлення проектно-кошторисної документації. Мова про перекриття руху на мосту взагалі не йде! І подібна інформація є навмисною маніпуляцією", – наголосив Поворозник.

Він зазначив, що з огляду на аварійний стан споруди з 2020 року обмежено в'їзд на міст будь-якого транспорту, навантаження на вісь якого перевищує 6 тонн, а також обмежено рух крайніми правими смугами в обох напрямках. Усе це зроблено зменшення навантаження на споруду. І саме в такому режимі міст продовжує працювати.

У КМДА також розповіли, що 6 та 13 листопада було проведено візуальний та технічний огляд, який не виявив нових процесів руйнування конструкції мосту Патона.

Міст ім. Патона введено в експлуатацію 1953 року, до 1965 року був єдиним автомобільним переходом через р. Дніпро в межах Києва. Ним проходить міжнародна траса Е95, кілька тролейбусних та автобусних маршрутів.

ОСТАННЄ

Трамп скасував зустріч з Путіним

Мінфін США вводить санкції проти "Роснєфті" та "Лукойла" та закликає Москву негайно погодитися на припинення вогню

Трамп назвав фейком інформацію про зняття обмежень на використання Україною ракет дальньої дії

Єрмак: 20-й пакет санкцій проти РФ вже в роботі

Головуюча в ЄС Данія: 19-ий пакет санкцій для РФ може бути схвалений офіційно ранком четверга

США зняли обмеження для України на удари західними ракетами вглиб РФ – ЗМІ

Посли ЄС погодили 19-й пакет санкцій проти Росії - ЗМІ

Рютте підтримав ідею Трампа щодо зупинення війни РФ в Україні по лінії фронту

Наразі складно давати точні прогнози щодо термінів повного відновлення пошкодженої ворогом інфраструктури

Кабмін виділив 93,6 млн грн на встановлення 8 когенераційних установок на об’єктах теплопостачання та лікарні Запоріжжя - Свириденко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА