07:34 24.11.2021

Держдеп обіцяє й надалі вводити санкції, пов'язані із "Північним потоком-2"

1 хв читати
Держдеп обіцяє й надалі вводити санкції, пов'язані із "Північним потоком-2"

США продовжать стежити за реалізацією проекту "Північний потік-2" і в разі необхідності - запроваджувати додаткові санкції, заявив у вівторок представник держдепу Нед Прайс.

"Ми продовжимо відслідковувати роботу... і вводитимемо санкції у випадках, коли в цьому буде необхідність".

Держдеп відповідно до ухваленого конгресом США законом зобов'язаний запроваджувати такі санкції і має кожні три місяці доповідати конгресменам про вжиті заходи.

Прайс уникнув відповіді на запитання журналіста, який цікавився, чи не стало проблемою небажання США вводити санкції проти компаній і суден, пов'язаних із ФРН. Журналіст хотів дізнатися, чи це не може стати лазівкою для того, щоб надалі уникати американських санкцій.

У понеділок стало відомо, що влада США вирішила розширити список санкцій, націлений проти "Північного потоку-2", додавши до нього компанію і судно.

Йдеться про компанію Transadria Ltd, яка базується на Кіпрі, і про судно Marlin, що належить їй.

За повідомленням Bloomberg, ще одне судно, Blue Ship, відзначено держдепом серед тих, хто бере участь у роботі над "Північним потоком-2". При цьому проти нього санкції не застосовуються, оскільки воно належить до структури, яка має відношення до влади ФРН.

Такі кроки, як зазначає Bloomberg, навряд чи змінять думку конгресменів, які вважають, що адміністрація США недостатньо жорстко бореться проти реалізації "Північного потоку-2".

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА