07:46 24.11.2021

Прем'єр-міністр Південної Кореї заявив про погіршення ситуації із COVID-19

2 хв читати
Прем'єр-міністр Південної Кореї заявив про погіршення ситуації із COVID-19

Прем'єр-міністр Південної Кореї Кім Бу Гем заявив у середу, що ситуація з COVID-19 у країні гірша, ніж очікувалося, і закликав органи охорони здоров'я посилити заходи щодо стримування коронавірусу, повідомляє "Ренхап".

"Наше поступове повернення до нормального життя зіткнулося з першою перешкодою", - сказав Кім Бу Гем під час зустрічі з реагування на COVID-19.

"Ми перебуваємо на етапі розгляду питання про те, чи слід нам переходити до наступного етапу чи ні, але ситуація серйозніша, ніж ми очікували", - зазначив він.

За його словами, особливо важка ситуація склалася у столичному регіоні, де мешкає половина населення країни.

"Ми повинні посилити заходи підтримки, щоб безсимптомні пацієнти та пацієнти з легкими симптомами могли безпечно проходити лікування вдома", - сказав він.

Прем’єр-міністр Південної Кореї також закликав громадян зробити бустерний укол проти COVID-19.

"Ми просимо людей активно робити щеплення відповідно до їх графіка, виходячи з того, що вакцинація може бути завершена "третім щепленням", - сказав він.

Тим часом Корейське агентство з контролю та профілактики захворювань (KDCA) у середу повідомило, що кількість хворих на COVID-19 в країні знову досягла рекордного рівня в 4 тис. 116 випадків, 35 людей померли.

Зростання випадків захворювання на COVID-19 відбулося після того, як на початку цього місяця країна почала послаблювати антивірусні обмеження для поступового повернення до життя до пандемії в рамках схеми "життя з COVID-19".

Передбачалося, що до кінця лютого будуть зняті усі обмеження, пов'язані з коронавірусом.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА