Інтерфакс-Україна
07:09 25.11.2021

Джонсон і Макрон погодилися спільно боротись із нелегальним перевезенням людей через Ла-Манш

1 хв читати
Джонсон і Макрон погодилися спільно боротись із нелегальним перевезенням людей через Ла-Манш

Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон і президент Франції Еммануель Макрон вважають за необхідне спільними зусиллями припинити діяльність із нелегального перевезення мігрантів через Ла-Манш, повідомляє прес-служба британського прем'єра.

Напередодні біля берегів Франції в протоці Па-де-Кале затонув човен, який перевозив мігрантів до Великої Британії через Ла-Манш. За даними МВС Франції, в результаті загинула 31 особа.

У прес-службі зазначили, що в ході телефонної розмови лідери двох країн "погодилися активізувати спільні зусилля, щоб запобігти смертельно небезпечним спробам перетину протоки і припинити діяльність банд, які несуть загрозу життям людей".

Як повідомляє видання The Guardian, Джонсон запропонував Макрону налагодити спільне поліцейське патрулювання вздовж узбережжя. Прем'єр у телефонній розмові сказав, що він "приголомшений" трагедією, і припустив, що французький уряд не завжди підходив до проблеми "так, як, на його думку, заслуговує ситуація". За словами Джонсона, бандам, які займаються перевезенням людей, "у буквальному сенсі сходить з рук убивство".

У відповідь Макрон, як пише газета, наголосив на "загальній відповідальності" Франції та Великої Британії, сказавши Джонсону, що чекає від британців повної співпраці та сподівається, що вони не будуть використовувати трагічну ситуацію "з власною політичною метою".

 

 

ОСТАННЄ

10 липня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Одну людину поранено внаслідок масованої ракетно-дронової атаки у Київській області – ОВА

Двоє загиблих і 13 постраждалих через масовану ракетно-дронову атаку ворога на Київ – КМВА

Кількість постраждалих через масовану атаку російських БпЛА на Київ зросла до 12 – Кличко

Двоє постраждалих, пожежі в житловій та нежитловій забудові внаслідок нічної атаки російських дронів – Кличко

В двох районах Києва викликано медичні бригади – Кличко

Ворожі дрони уразили житлові будинки в Шевченківському та Дарницькому районах Києва і спричинили пожежу на заправці - мер

Попередньо є влучання ворожих дронів у житловий будинок і нежитлову будівлю у Києві - КМВА

ЄС виділить України черговий транш ERA цього тижня – єврокомісар

Оборонна підтримка України Європою за 3 роки війни склала EUR52-54 млрд проти EUR60 млрд з боку США – єврокомісар

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА