07:37 25.11.2021

Бойовики на Донбасі двічі не пропустили СММ ОБСЄ на блокпосту біля Горлівки

1 хв читати
Бойовики на Донбасі двічі не пропустили СММ ОБСЄ на блокпосту біля Горлівки

Російські бойовики на Донбасі двічі не пропустили Спеціальну моніторингову місію (СММ) ОБСЄ на блокпосту біля Горлівки, зазначено у звіті СММ ОБСЄ № 28/2021 від 24 листопада.

Зокрема, о 10.39 24 листопада патруль СММ у складі 5 осіб на двох автомобілях, що прямував з Донецька, прибув на блокпост збройних формувань біля н. п. Горлівка (непідконтрольний уряду, 39 км на північний схід від Донецька), щоб проїхати до підконтрольних уряду районів. На блокпосту два явно озброєні члени збройних формувань не пропустили патруль Місії, пославшись на "відсутність дозволу" для здійснення патрулем СММ перетину. О 14:54 патруль Місії повернувся до Донецька.

Пізніше, об 11:40 другий патруль СММ у складі 5 осіб на двох автомобілях, що прямував із н. п. Краматорськ (підконтрольний уряду, 83 км на північ від Донецька), прибув на блокпост збройних формувань, щоб проїхати до непідконтрольних уряду районів тим самим маршрутом перетину, яким слідував перший патруль. На блокпосту член збройних формувань не пропустив патруль Місії, пославшись на "необхідність дозволу" від його командира. О 12:22 патруль СММ залишив блокпост і повернувся до Краматорська.

Зазначається, що в обох випадках Місія заздалегідь поінформувала збройні формування щодо здійснення патрулями перетину відповідно до операційних процедур, пов'язаних із COVID-19.

 

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА