07:42 25.11.2021

В Естонії завершено зведення тимчасових загороджень на кордоні з Росією

2 хв читати
В Естонії завершено зведення тимчасових загороджень на кордоні з Росією

Покликані на навчальний збір резервісти Сил оборони Естонії завершили встановлення тимчасових загороджень на кордоні з Росією.

"Протягом п'яти днів резервісти Сил оборони при співпраці з Департаментом поліції та прикордонної охорони встановили загородження на десяти дільницях естонсько-російського кордону загальною довжиною 36,7 кілометрів", - повідомило в ніч проти четверга естонське телебачення.

Загородження були встановлені там, де існує найвищий ризик незаконного перетину кордону і де протягом найближчих двох років не планується активних робіт з облаштування постійного кордону.

"Навчання пройшли дуже успішно, резервісти дуже задоволені тим, що змогли зробити справжню роботу, а не просто потренуватися. Ми на практиці довели ефективність роботи нашої моделі резервних сил", - сказав командир 27-го піонерського батальйону майор Мартен Суур (Marten Suur).

Естонський департамент поліції та прикордонної охорони поки що не вирішив, як вчинить із тимчасовими загородженнями і коли розпочнеться зведення постійної прикордонної інфраструктури.

"Наразі планується, що, коли настане черга будувати постійну інфраструктуру, ми вирішимо, чи можна інтегрувати нинішній колючий дріт у постійні об'єкти або його слід видалити", - пояснив керівник операції "Бар'єр Вайко Вахер (Vaiko Vaher).

Уряд Естонії 17 листопада оголосив раптові навчання "Шип 2021" резервістів Сил оборони у зв'язку з подіями на кордоні Білорусь-ЄС та закликав близько 1 700 осіб. Їхнім головним завданням стало зведення тимчасових загороджень з колючого дроту на кордоні з Росією на південному сході та на північному сході в районі Нарви.

На естонському боці на постійній основі облаштовано близько 25 кілометрів кордону, ведуться роботи на наступній ділянці завдовжки 39,5 кілометрів. Ще близько 40 кілометрів тимчасових загороджень, які треба було звести під час зборів-навчань, дозволили встановити загорожі на більш ніж 100 кілометрах кордону.

Згідно з раніше затвердженим планом, будівництво кордону з Росією має бути завершено до 2026 року.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА