Інтерфакс-Україна
13:11 25.11.2021

Контррозвідка СБУ ліквідувала схему легалізації в Україні іноземців із країн із підвищеними терористичними ризиками

1 хв читати
Контррозвідка СБУ ліквідувала схему легалізації в Україні іноземців із країн із підвищеними терористичними ризиками

Контррозвідка Служби безпеки України у Дніпрі викрила та заблокувала канал легалізації в Україні вихідців із країн Близького Сходу, повідомляється на сайті спецслужби.

"Зловмисники діяли за схемою легалізації іноземців через укладання фіктивних шлюбів в Україні. Використовуючи особисті зв’язки в держорганах, забезпечували їм прискорену процедуру перевірки міграційними органами та видачу відповідних дозвільних документів. Пакет документів на постійне проживання в Україні "під ключ" обходився замовникам у $3,5 тис. За даними слідства, організували незаконну оборудку двоє іноземців та двоє громадян України, вихідців із країн Кавказького регіону", - йдеться в повідомленні.

Потенційних клієнтів, які хотіли набути українського громадянства, підшукували у соцмережах та місцевих етнічних громадах.

За наявною інформацією, схема проіснувала майже три роки, і за цей час зловмисники збагатилися на понад $150 тис.

Правоохоронці вирішують питання щодо повідомлення про підозру організаторам незаконної схеми за ст.332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) та ст.364 (зловживання владою чи службовим становищем) Кримінального кодексу України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Голова підкомітету з музіндустрії Санченко: Адвокатую, щоб у програмі "1000 годин контенту" була більша кількість музики

Уряд розпочинає виплати у випадку загибелі або поранення журналістів під час виконання професійних обов’язків

Свириденко провела нараду щодо ліквідації наслідків обстрілу Одеси

Голова підкомітету з музіндустрії Санченко: Штраф за російські пісні в закладах має бути більше 50 тис. грн

Атестаційна колегія Міносвіти позбавила наукового ступеню ще одну особу через плагіат

Міносвіти оголосило конкурсний проєкт для університетів зі створення й розвитку "кампусів досконалості"

Російських виконавців на стримінгових платформах будуть блокувати за рішенням РНБО - голова підкомітету з музіндустрії Санченко

Кількість постраждалих на Одещині зросла до трьох

Генсек Ради Європи: Міжнародна комісія з претензій буде другим незалежним міжнародним інструментом з питань компенсації за агресію Росії

Зеленський про нічні удари по інфраструктурі: Важливо, щоб зараз усі бачили, що робить Росія

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА