Інтерфакс-Україна
11:11 26.11.2021

Захворювання на новий "південноафриканський" штам COVID-19 виявили і в Ізраїлі

1 хв читати
Захворювання на новий "південноафриканський" штам COVID-19 виявили і в Ізраїлі

Міністерство охорони здоров'я Ізраїлю оголосило у п'ятницю про виявлення нового штаму коронавірусу B.1.1.529 у туриста, який повернувся з Малаві, повідомляє The Jerusalem Post.

Медики досліджують іще два випадки можливого зараження цим штамом. Усі троє були вакциновані проти COVID-19.

Прем'єр-міністр Ізраїлю Нафталі Беннетт напередодні оголосив про заборону на поїздки до ПАР, Лесото, Ботсвани, Зімбабве, Мозамбіку, Намібії та Есватіні (Свазіленд). Жителям цих країн також заборонять в'їзд до Ізраїлю, а ізраїльським туристам, які повернулися з цих держав, потрібно буде на тиждень йти на ізоляцію навіть у тому разі, якщо вони повністю вакциновані, повідомляє The Jerusalem Post.

Новий штам коронавірусу B.1.1.529 раніше виявили у туриста, який прибув до Гонконгу з Південної Африки.

Новий варіант має велику кількість мутацій – 32. За словами вірусологів, велика кількість мутацій вірусу – "це серйозна проблема".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ППО за ніч знешкодила 50 з 80 ворожих дронів, є влучання на 7 локаціях

Окупанти вночі масовано атакували Одеську область безпілотниками, є одне влучання, критична інфраструктура працює

Один загиблий і двоє постраждалих внаслідок атак ворожих безпілотників у Дніпропетровській області - ОВА

Генштаб зафіксував впродовж доби 177 бойових зіткнень

Сили безпілотних систем уразили за добу 986 ворожих цілей

Петиція про заборону російськомовних версій сайтів набрала необхідну для розгляду кількість голосів

Окупанти втратили впродовж доби 1010 військовослужбовців - Генштаб

Більшість американців виступає за продовження постачання зброї Україні та запровадження додаткових економічних санкцій проти Росії - опитування

10 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Ціна срібла оновила рекорд, перевищивши $60 за унцію

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА