21:43 26.11.2021

Постачання в Україну 50 тис. флаконів Ремдесивіра очікується до 15 грудня

1 хв читати
Постачання в Україну 50 тис. флаконів Ремдесивіра очікується до 15 грудня

До 15 грудня в Україну має бути поставлено нову партію Ремдесивіра, який використовується для лікування хворих на COVID-19.

"Держава закупила "Ремдесивір" і віддала її в регіони. Ми побачили, що в цю хвилю значно зросло споживання Ремдесивіра порівняно з тією хвилею, яка була навесні. Це оперативно зобов'язало нас зробити додаткові закупівлі, зараз вони будуть проведені... За укладеним договором до 15 грудня очікується постачання ще 50 тисяч флаконів, які будуть розподілені до регіонів", - сказав міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко на брифінгу у Харкові у п'ятницю ввечері.

Він також повідомив, що ведеться робота з постачання в Україну інноваційних антиковідних препаратів.

"Ми працюємо над тим, щоб поставили в Україну інноваційні препарати, розроблені безпосередньо для лікування коронавірусу. У середу Кабінет міністрів ухвалив постанову, де до номенклатури для закупівлі включено два препарати прямої дії... У нас на завершальній стадії це підписання. Бронь для України є. Щойно ці компанії відвантажуватимуть на продаж ці препарати, в Україну вони надійдуть одними з перших", - сказав Ляшко.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА