Інтерфакс-Україна
07:56 29.11.2021

Вантажний корабель Dragon доставить запаси на МКС 21 грудня

1 хв читати
Вантажний корабель Dragon доставить запаси на МКС 21 грудня

Вантажний космічний корабель Dragon компанії SpaceX доставить запаси та паливо на Міжнародну космічну станцію (МКС) 21 грудня, повідомило в неділю NASA.

Запуск місії програми доставки комерційних вантажів (CRS) до МКС NASA та SpaceX заплановано на 5:06 за часом Східного узбережжя США.

За планом, Dragon вирушить до станції на ракеті-носії Falcon-9 зі стартового комплексу 39А Космічного центру імені Кеннеді в штаті Флорида.

Очікується, що корабель пристикується до станції 22 грудня близько 4:30 за Східним узбережжям і пробуде там місяць.

"Вантажівка" доставить на станцію різні припаси, їжу та наукові експерименти, серед яких дослідження з вирощування білкових кристалів для розробки ліків проти раку та переносний біопринтер, за допомогою якого можна "друкувати" шкірну тканину просто в рану для прискореного загоєння.

Нині на станції перебувають семеро людей, серед них представники NASA Раджа Чарі (командир), Том Маршберн (пілот) і Кайла Беррон, а також астронавт Європейського космічного агентства (ESA) німець Маттіас Маурер. Вони працюватимуть на станції шість місяців – до квітня 2022 року. Крім екіпажу Crew Dragon-3 на МКС перебувають астронавт NASA Марк Ванде Хай та космонавти "Роскосмосу" Антон Шкаплеров та Петро Дубров.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Семеро постраждалих і пожежі в п'яти районах Києва внаслідок атаки ворожих БпЛА – Кличко

Російські дрони масовано атакують Київську область – ОВА

Двох людей травмовано внаслідок атаки ворожих дронів у Полтавському районі - ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 110 ворожих атак - Генштаб

Міносвіти спростувало інформацію про необов'язковість військової підготовки в наступному навчальному році

Контроль якості повітря в селі Житомирської області, де пролунали вибухи показав незначні відхилення – ОВА

Зеленський пропонує ЄС створити міжнародну платформу для контролю за експортом товарів подвійного призначення

Кількість постраждалих в Полтаві зросла до 59 людей – поліція

Природні пожежі на Криті призвели до евакуації тисяч людей

Сибіга зустрівся із керівництвом УЧХ, готується підписання меморандуму про співпрацю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА