Інтерфакс-Україна
19:44 29.11.2021

Країни G7 заявили про необхідність термінових дій на тлі активного поширення штаму коронавірусу "омікрон" у світі

1 хв читати
Країни G7 заявили про необхідність термінових дій на тлі активного поширення штаму коронавірусу "омікрон" у світі

Країни "групи семи" в понеділок заявили про те, що новий варіант коронавірусу "Омікрон", що швидко поширюється, вимагає термінових дій, і підтвердили відданість зобов'язанням, даним лідерами G7 на саміті в червні, йдеться в заяві за підсумками зустрічей міністрів охорони здоров'я країн G.

"Світова спільнота зіткнулася з загрозою нового варіанта COVID-19, що швидко передається, що вимагає термінових дій", - йдеться в заяві.

Міністри високо оцінили роботу ПАР, як щодо виявлення цього варіанта, так і щодо сповіщення про нього інших.

Міністри також визнали стратегічну важливість забезпечення доступу до вакцин, включно зі збільшенням кількості вакцинованих людей та готовності країн отримувати та поширювати вакцини, надання оперативної допомоги, виконання зобов'язань щодо пожертв.

Вони зазначили, що найближчими тижнями згуртовано працюватимуть разом із Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ) та міжнародними партнерами з обміну інформацією та спостереження за "Омікроном".

Штам COVID-19, який отримав у ВООЗ позначення "омікрон", було виявлено у листопаді на півдні Африки. Фахівці вважають, що він може становити загрозу, оскільки поширюється набагато швидше, ніж інші штами, які виявляли вчені за період пандемії, і містить велику кількість мутацій.

Останнім часом його виявили також у кількох європейських країнах - у Німеччині, Італії, Британії, Нідерландах і Бельгії. Крім того, про заражених "омікроном" повідомила влада Гонконгу, Ізраїлю та Канади.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Є великий ризик, що Путін справді може почати світову війну

Кабмін затвердив заходи з підвищення рівня енергоефективності будівель органів влади на 2026 р.

Чорноморськ без світла після ударів РФ, є постраждалі, критична інфраструктура працює на генераторах - мер

Кабмін дозволив під час тривалого перебування школярів в укриттях заміняти гаряче харчування на готові продукти з буфету

Сили оборони збили 87 ворожих БПЛА, зафіксовано влучання 22 дронів на 12 локаціях

Кабмін запровадив фінансову підтримку провідних українських наукових видань

Внаслідок російських обстрілів і дронових атак на Херсонщині загинули двоє людей, восьмеро поранені

Кабмін погодив проект по внесенню до реєстру громади відомостей про місце проживання постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи

Генштаб зафіксував впродовж доби 217 бойових зіткнень

Кабмін пропонує встановити відповідальності за порушення безпеки здоровʼя працівників у вибухонебезпечному середовищі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА