11:00 30.11.2021

МОЗ України працює над впровадженням QR-коду на всіх паперових документах про вакцинацію та одужання від COVID-19

1 хв читати
МОЗ України працює над впровадженням QR-коду на всіх паперових документах про вакцинацію та одужання від COVID-19

Міністерство охорони здоров'я працює над впровадженням QR-коду на всіх паперових документах щодо вакцинації та одужання від COVID-19, повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

"Для дотримання карантинних вимог бізнес має перевіряти у відвідувачів усі COVID-сертифікати способом зчитування QR-коду мобільним застосунком "Дія". МОЗ працює над поетапним впровадженням QR-коду і на всіх паперових документах, які використовуються у запропонованих карантинних обмеженнях", - сказав він на брифінгу у вівторок.

Ляшко повідомив, що після зчитування QR-коду на смартфоні буде відображено статус COVID-сертифіката: чинний/нечинний.

"Без перевірки та зчитування COVID-сертифікат не вважається наданим та перевіреним. У разі відсутності у відвідувачів чи співробітників необхідних документів власник закладу може понести відповідальність за статтею "Порушення правил щодо карантину людей" Кодексу України про адміністративні правопорушення. Йдеться про штраф від 34 тис. грн до 170 тис. грн", - сказав він міністр.

Глава МОЗ також нагадав, що з 9 грудня набуває чинності наказ про розширення переліку професій, для яких вакцинація є обов'язковою.

Серед таких професій, зокрема, працівники підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління центральних органів виконавчої влади, співробітники установ, які надають соцпослуги, закладів захисту прав дітей, реабілітаційних закладів, працівники підприємств, що мають стратегічне значення для економіки та безпеки держави ("Укрпошта", "Укрзалізниця" та інші).

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА