17:37 30.11.2021

Апеляційний суд Києва надав дозвіл на затримання так званого голови Криму Сергія Аксьонова

2 хв читати
Апеляційний суд Києва надав дозвіл на затримання так званого голови Криму Сергія Аксьонова

Київський апеляційний суд надав дозвіл на затримання самопроголошеного "голови" тимчасово окупованого Криму.

"25 листопада 2021 року колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Київського апеляційного суду розглянула апеляційну скаргу, подану прокурором на ухвалу слідчого судді Шевченківського районного суду міста Києва від 4 жовтня 2021 року. Зазначеною ухвалою відмовлено у задоволенні клопотання прокурора відділу Офісу генерального прокурора про надання дозволу на затримання підозрюваного, громадянина А., з метою приводу його для участі в розгляді клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою", - повідомляє прес-служба Київського апеляційного суду у Facebook.

За результатами розгляду, апеляційну скаргу, подану прокурором, задоволено, ухвалу судді Шевченківського райсуду Києва від 4 жовтня скасовано.

"Постановлено нову ухвалу, якою клопотання прокурора Офісу генерального прокурора про надання дозволу на затримання підозрюваного, громадянина А., з метою його приводу для участі в розгляді клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою задоволено", - наголосили в суді.

За даними суду, громадянин А. підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 28, ч. 1 ст. 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади), ч. 4 ст. 28, ч. 3 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність та недоторканність України), ч. 1 ст. 255 (створення, керівництво злочинною спільнотою або злочинною організацією, а також участь у ній), ч. 3 ст. 27, ч. 4 ст. 28, ч. 2 ст. 258 (терористичний акт), ч. 3 ст. 27, ч. 4 ст. 28, ч. 2 ст. 279 (блокування транспортних комунікацій, а також захоплення транспортного підприємства), ч. 3 ст. 27, ч. 4 ст. 28, ст. 341 (захоплення державних або громадських будівель чи споруд) Кримінального кодексу України.

Згідно з викладеною інформацією, йдеться про так званого голову Криму Сергія Аксьонова.

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА