19:23 30.11.2021

Шмигаль вважає, що ЄС і країни Асоційованого тріо мають об'єднати досвід для боротьби з загрозами у сфері охорони здоров'я

1 хв читати
Шмигаль вважає, що ЄС і країни Асоційованого тріо мають об'єднати досвід для боротьби з загрозами у сфері охорони здоров'я

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль вважає, що Європейський Союз і країни Асоційованого тріо мають поєднати досвід для виявлення та прогнозування загроз у сфері охорони здоров'я.

"Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, глава уряду Грузії Іраклій Гарібашвілі та прем'єр-міністр Молдови Наталія Гавріліце у форматі Асоційованого тріо обговорили з президентом Європейського парламенту Давидом Сассолі співпрацю у сфері торгівлі, безпеки та охорони здоров'я", - йдеться у повідомленні прес-служби уряду.

На зустрічі Шмигаль зазначив, що ініціатива Асоційованого тріо спрямована на поглиблення процесу європейської інтеграції України, Грузії та Молдови, а також забезпечення подальшого стратегічного розвитку Східного партнерства.

На думку прем'єр-міністра України, слід серйозно покращити можливості країн-членів ЄС та держав-партнерів реагувати на виклики.

"У зв'язку з цим ми очікуємо, що Європейський парламент надасть відповідні рекомендації інститутам ЄС у своїй щорічній доповіді щодо запровадження Спільної безпекової та оборонної політики за 2021 рік", - зазначив Шмигаль.

Глава уряду України також зазначив, що ЄС та країни Асоційованого тріо мають об'єднати досвід для виявлення та прогнозування загроз у сфері охорони здоров'я.

"Ми повинні бути на одному боці, якщо настане нова криза. Разом ми можемо зробити загальноєвропейську відповідь на майбутні питання охорони здоров’я більш консолідованою", - зазначив прем'єр-міністр України.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА