21:19 30.11.2021

Зеленський засмучений відмовою КС приймати присягу кандидатів на вакантні позиції

1 хв читати
Зеленський засмучений відмовою КС приймати присягу кандидатів на вакантні позиції

Президент України Володимир Зеленський засмучений відмовою Конституційного суду України (КС) прийняти присягу кандидатів на вакантні посади за президентською квотою, повідомив прес-секретар президента Сергій Никифоров.

"Для Офісу Президента це виглядає затягуванням часу з надією на те, що кругова порука в судовій системі знову спрацює, і Верховний Суд ухвалить вигідні рішення для скомпрометованої верхівки КСУ. Разом з тим Президент сподівається, що у Верховному Суді усвідомлюють суспільний запит на судову реформу, як і те, що вона є ключовою умовою для економічного розвитку нашої країни", - написав Никифоров у соцмережі Facebook у вівторок.

Як повідомлялося, суд на засіданні 30 листопада ухвалив постанову з питання складення присяги суддями КС, призначеними указами президента України від 26 листопада №596/202, №597/2021 до остаточного підтвердження наявності вакантних посад за квотою президента України. Як наголосили в суді, за період 2013-2018 років президент України призначив на посаду шістьох суддів Конституційного Суду України, повноваження яких не припинено та яких не звільнено з посади на підставах, визначених статтею 149-1 Конституції України.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА