Інтерфакс-Україна
11:52 01.12.2021

Шмигаль: ЄС має бути готовий до посилення санкцій у разі чергової агресії РФ

1 хв читати
Шмигаль: ЄС має бути готовий до посилення санкцій у разі чергової агресії РФ

Європейський Союз має бути готовий посилити санкційний тиск у разі чергової агресії з боку Російської Федерації, вважає прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

"ЄС має бути готовий до посилення санкцій у разі чергової агресії РФ. Найбільш ефективним засобом є секторальні санкції. Сподіваємося на ухвалення Європейською радою рішення про їхнє чергове продовження", - наводить слова Шмигаля прес-служба уряду за результатами зустрічі з високим представником Європейського Союзу Жозепом Боррелем.

Прем'єр-міністр наголосив, що Україна розглядає ситуацію на білорусько-польському кордоні у контексті стратегії РФ щодо ослаблення Євросоюзу.

"Цінимо готовність ЄС допомагати Україні. Координація наших дій є запорукою недопущення використання територій України задля дестабілізації ситуації в ЄС", - зазначив прем'єр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський і Трамп домовилися про зустріч команд щодо роботи над захистом українського неба

Голова УІНП Алфьоров представив 5 принципів роботи Інституту

Харків’янин, який під виглядом поїздок на дачу збирав відомості для російського ФСБ про розташування ЗСУ і техніки, проведе 15 років у в'язниці

Інспектори МАГАТЕ їдуть з Ірану

Єрмак повідомив про розмову Зеленського з Трампом

СБУ: в безпілотниках, якими атакували Київ, знайдені компоненти китайського виробництва

Раді пропонують зробити гнучкішими критерії для Клубу білого бізнесу - Гетманцев

Гетманцев після виявлення порушень закликав гральний бізнес не ухилятися від податків

Офіс генпрокурора про ворожі обстріли: всі факти воєнних злочинів РФ будуть передані до трибуналу по агресії

В Києві повністю відновили рух міської електрички після ранкових обмежень

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА