12:09 01.12.2021

Заробітну плату правоохоронцям можна підвищити завдяки детінізації економіки – Монастирський

1 хв читати
Заробітну плату правоохоронцям можна підвищити завдяки детінізації економіки – Монастирський

Детінізація економіки дасть змогу підвищити заробітні плати працівникам системи Міністерства внутрішніх справ, заявив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський на ранковому засіданні Кабінету Міністрів України.

"Заробітна плата прикордонників, рятувальників, бійців Нацгвардії та поліцейських насправді жалюгідна. Сьогодні паркувальники та рознощики піци отримують більше, ніж нацгвардійці, які забезпечують публічну безпеку та несуть службу в ООС, та прикордонники, які захищають наші кордони. Ми можемо підвищити зарплати для 350 тисяч працівників системи МВС та почати будувати державний кордон шляхом детінізації економіки", – сказав Монастирський, повідомляє прес-служба МВС у соцмережі Facebook.

Він наголосив, що детінізація можлива за напрямами підвищення збору акцизів із лікеро-горілчаних виробів.

"Я наголошую, що йдеться не про збільшення ставок акцизу, а про детінізацію економіки. За результатами роботи минулого місяця системи МВС, надходження по акцизу збільшилось близько на 1 млрд грн, у порівнянні з минулим місяцем. Абсолютно реально збільшити ці кошти на 10 млрд в наступному році і виділити їх на грошове забезпечення підрозділів МВС. Це дозволить поступово підвищити зарплати на 20%. Я беру на себе політичну відповідальність за реалізацію цієї пропозиції і прошу підтримки колег", – зазначив міністр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Три людини провалилися під кригу на Харківщині – ДСНС

США закликали владу Сирії притягнути до відповідальності винних у масових убивствах сирійських меншин

ЦВК Румунії відхилила кандидатуруДжорджеску до участі у виборах президента

За день на фронті 140 боїв, найбільше на покровському, курському та сіверському напрямках – Генштаб

Зеленський: Умєров доповів щодо своїх контактів з партнерами щодо нових пакетів підтримки України

Зеленський про візит до Саудівської Аравії: сподіваємося на результати

ФГВФО подав об’єднаний позов проти РФ в український суд

Пасажир потрапив під поїзд на ст. м. "Вирлиця", три станції "зеленої" лінії закриті на вхід

Україна та Німеччина підписали меморандум, який дозволить посилити спроможності української ППО

Маск: Starlink ніколи не вимкне термінали попри те, наскільки я не погоджуюся з політикою України

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА