Інтерфакс-Україна
19:00 01.12.2021

Понад 4,5 тис. правоохоронців залучено для забезпечення правопорядку під час акцій у центрі Києва

1 хв читати
Понад 4,5 тис. правоохоронців залучено для забезпечення правопорядку під час акцій у центрі Києва

Понад 4,5 тис. правоохоронців гарантують публічну безпеку та порядок під час масових заходів у столиці, повідомляє прес-служба патрульної поліції Києва.

"Сьогодні патрульні спільно з іншими підрозділами несуть службу в посиленому режимі, аби кожний мешканець та гість столиці відчував себе у безпеці. Для забезпечення публічної безпеки та порядку залучені понад 3000 правоохоронців і 1500 військовослужбовців Нацгвардії", - сказано у повідомленні у Facebook.

У поліції просять громадян із розумінням поставитися до підвищених заходів безпеки, дотримуватись публічного порядку, не піддаватися на провокації та дотримуватись заявленого мирного формату проведення акцій.

Як повідомлялося, о 19:00 на Майдані Незалежності очікується початок акції, організованої партією "Демократична сокира", а також акція Національного корпусу.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

БЕБ оголосило в розшук акціонерів Укрбудіневстбанку

Росіяни окупували село Коптєве Донецької області – DeepState

МВС створило спеціальний портал для координації осіб, зниклих безвісти за особливих обставин

Глава МВС: ключове в реформі правоохоронної системи – створення чіткої архітектури, без дублювання функцій

Азербайджан почав розслідування вбивства своїх громадян російськими силовиками

У червні Харків пережив найбільшу кількість повітряних атак з початку повномасштабного вторгнення –мер

Зеленський підписав документи для ратифікації Угоди про створення Спецтрибуналу щодо злочину агресії РФ проти України

Для українців стали доступні послуги цифрового нотаріату в 40 посольствах і консульствах України – Сибіга

Закон №4487-ІХ про скасування декретів 90-х про створення держоб'єднань у ПЕК підвищить прозорість управління у галузі – Рада

Уряд Швеції вивільняє майже 1,7 млрд крон для збільшення допомоги Україні та гуманітарних зусиль

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА