Інтерфакс-Україна
07:43 02.12.2021

Акція протесту у Києві завершилася без порушень правопорядку

1 хв читати
Акція протесту у Києві завершилася без порушень правопорядку

Акція протесту у Києві завершилася без порушень правопорядку, повідомив відділ комунікації Національної поліції столиці.

"Заходи пройшли без порушень. Поліцейські продовжують гарантувати публічну безпеку та порядок на вулицях Києва", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, безпеку громадян гарантували працівники всіх структурних підрозділів, зокрема поліція діалогу, кінологи та вибухотехніки, працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій, військовослужбовці Національної гвардії.

"Поліцейські посилено забезпечували правопорядок у центральній частині міста під час запланованих акцій", - зазначили у прес-службі відомства.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга привітав ухвалення резолюції Генасамблеї ООН щодо дотримання РФ прав людини на окупованих територіях

Ворог просунувся поблизу Дронівки, Никанорівки, Паньківки та у Гуляйполі - DeepState

Одна людина загинула, пʼятеро постраждали внаслідок авіаудару по Благодатівці Харківської області - прокуратура

В Україні пройшов Jazz Bez XXV

Трамп заявив, що сподівається на швидку реакцію України щодо мирної угоди

Сили оборони відбили з початку доби 183 ворожі атаки - Генштаб

Цивільна інфраструктура та житло в Одесі постраждали внаслідок ворожої атаки

Американська DFC оголосила про запуск Американсько-Українського інвестфонду відбудови

Сенатори США закликали Трампа віддати Україні 5 млрд доларів заморожених активів РФ

Паламар "Калина" звернувся до прем'єр-міністерки з вимогою вирішити питання щодо виплат за знищену або захоплену російську техніку нацгвардійцям

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА