Інтерфакс-Україна
10:57 02.12.2021

Чиновника департаменту архітектурно-будівельного контролю КМДА спіймали на хабарі

1 хв читати
Чиновника департаменту архітектурно-будівельного контролю КМДА спіймали на хабарі

Шевченківська окружна прокуратура Києва направила до суду обвинувальний акт стосовно начальника управління департаменту з питань державного архітектурно-будівельного контролю Київської міської державної адміністрації, викритого на отриманні неправомірної вигоди за ігнорування порушень під час реконструкції будівлі на Крутому узвозі в центрі української столиці.

"Посадовець КМДА висловив вимогу громадянину щодо надання неправомірної вигоди за невжиття заходів реагування на порушення вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, стандартів і правил, можливо допущених під час проведення реконструкції нежитлового приміщення на вул. Крутий узвіз у Києві. 07.10.2021 посадовця затримали одразу після одержання 2000 доларів США неправомірної вигоди", - повідомляє прес-служба Київської міської прокуратури у четвер.

Дії чиновника кваліфіковані за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, стосовно нього застосовано запобіжний захід у вигляді застави. На майно посадової особи накладено арешт із метою забезпечення конфіскації майна.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Запропоновані урядом зміни оподаткування ліквідують саму філософію спрощеної системи оподаткування – експерт

Двоє чоловіків отримали 10 років в’язниці за підпали у Києві на замовлення ворога - СБУ

Міносвіти оголосило конкурси на посади ректорів ще 4 університетів

Дрони завдали удару по нафтовому терміналу біля російської Тамані – ГУР

Близько 2 тис. масованих ракетно-дронових атак зазнала енергетична система України з вересня - Свириденко

Шістьох мешканців Львівщини підозрюють у продажу підробок відомих брендів - Нацполіція

МОЗ разом з Міноборони розроблять механізм звільнення з ЗСУ військових з набутими важкими психічними розладами

Відновлювальні роботи поблизу Коростеня тривають, поїзд №45/46 Харків-Ужгород прямує із затримкою 7 годин - "Укрзалізниця"

Вийшла нова версія Армія+ з цифровим посвідченням та інформстрічкою – Міноборони України

Ми віримо, що після деокупації переміщені університети мають повернутися у свої міста - заступник міністра освіти Трофименко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА