Інтерфакс-Україна
22:17 02.12.2021

Рада виділила з держбюджету-2021 8 млрд грн на виплату 1000 грн вакцинованим за "е-Підтримкою"

2 хв читати
Рада виділила з держбюджету-2021 8 млрд грн на виплату 1000 грн вакцинованим за "е-Підтримкою"

Верховна Рада у середу виділила з державного бюджету 2021 року 8 млрд грн на виплату вакцинованим українцям по 1000 грн у рамках анонсованої президентом Володимиром Зеленським програми "е-Підтримка".

Відповідні зміни до держбюджету-2021 було внесено законом №6297, за який проголосувало 253 народні депутати.

Згідно з ним, ще додатково 2,2 млрд грн передбачено на боротьбу з COVID-19.

Законом передбачається, що додаткові доходи для цього будуть забезпечені за рахунок перевиконання плану імпортного ПДВ.

Рада також встановила, що порядок надання допомоги в рамках програми "е-Підтримка", її розмір і вимоги до компаній, що беруть у ній участь, затвердить Кабмін.

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський 15 листопада заявив, що кожен українець, який одержав дві вакцини від Covid-19, зможе отримати 1 тис. грн на спорт, подорожі та відвідування культурних установ. Пізніше до цього списку було додано ще книги.

Повністю вакциновано двома дозами 11,4 млн українців. На виплати їм у держбюджеті на 2022 рік передбачено 3 млрд. грн.

Передбачається, що на першому етапі всі розрахунки проходитимуть через застосунок "Дія" у безготівковій формі. Для цього громадянин у "Дії" обирає послугу "е-Підтримка", проходить перевірку на відповідність встановленим критеріям, відкриває віртуальний рахунок в онлайн-банку, отримує на нього гроші та витрачає їх на покупку послуги у суб'єкта господарювання, який бере участь у програмі. За попередніми підрахунками Мінекономіки, це понад 6000 підприємств у сферах культури, спорту та пасажирських перевезень.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Норвегія, Швеція та Данія профінансують військовий пакет для України на 430 млн євро

Міжнародна коаліція закликала РФ без зволікань та жодних умов повернути викрадених українських дітей

Зеленський доручив збільшити пряме фінансування бригадам на закупівлю дронів

Данія виділить 580 млн данських крон на підтримку ініціативи НАТО щодо забезпечення України американською зброєю

Частка тривалості повітряних тривог під час роботи ТЦ зросла вперше за 5 місяців - УРТЦ

Україна зацікавлена в кооперації з оборонною промисловістю Словенії

Понад 3 млн дітей розпочнуть навчальний рік у вересні у класах або онлайн - Свириденко

У Черкасах затримали чоловіка, який через перевірку документів представниками ТЦК погрожував підірвати гранати

Втрати окупантів в Україні падають з березня, але вже сягнули 1,05 млн загиблих і поранених – британська розвідка

Україна розраховує на лідерську роль Японії у повоєнній відбудові - Сибіга на ЕКСПО2025

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА