Інтерфакс-Україна
08:24 03.12.2021

Кількість виявлених заражень COVID-19 у світі перевищила 264,2 млн

1 хв читати

Кількість зареєстрованих випадків зараження коронавірусом COVID-19 у світі на ранок п'ятниці зросла до 264 млн 231 тис. 311, свідчать дані американського університету Джонса Гопкінса.

З початку поширення вірусу у світі після зараження COVID-19 померло 5 млн 234 тис. 732 особи.

До країн з більш ніж 20 млн випадків зараження COVID-19, як і раніше, входять США, Індія та Бразилія.

Лідерство за кількістю заражених і померлих, зберігають США, де виявлено 48 млн 832 тис. 268 інфікованих COVID-19. Кількість смертей становила 785 тис. 910.

Друге місце за кількістю заражених, займає Індія, де кількість підтверджених випадків COVID-19 досягла 34 млн 615 тис. 757. Кількість померлих від наслідків зараження вірусом у країні зросла до 470 тис. 115 осіб.

На третьому місці у світі за поширенням коронавірусу знаходиться Бразилія, де за час пандемії зареєстровано 22 млн 118 тис. 782 хворих, з них померло 615 тис. 179 осіб.

За даними порталу Worldometer, який спеціалізується на статистиці з найважливіших світових подій, коефіцієнт смертності на 1 млн. населення планети склав на ранок п'ятниці 673,5. У США на 1 млн жителів померло 2 тис. 416 осіб, Індії – 336, Бразилії – 2 тис. 865.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони звільнили Сухецьке, противник просунувся у двох населених пунктах на Донеччині та Запоріжжі

Україна та Швейцарія підписали Меморандум про взаєморозуміння на CHF30 млн для підтримки МСП

Експосланець Трампа по Україні Келлог сподівається на мир до Дня Незалежності

Літак Зеленського очікується у Швейцарії зранку у четвер – авіаресурс

"Укрзалізниця" змінює графік руху: 118 поїздів далекого сполучення курсують за оновленим розкладом з 22 січня

Українська делегація обговорила з однією з найбільших американських інвестиційних компаній BlackRock відновлення України

Гілі: Ми не повинні забувати, хто супротивник, а хто союзник. Наша місія - підтримувати Україну

Голова НАЛУ Шевчук увійшов до складу конкурсної комісії для обрання заступника керівника САП, закликає припинити маніпуляції щодо його обрання

Шмигаль: енергетики розробили низку технічних рішень, які дозволять перейти від екстрених до жорстких, але прогнозованих графіків

Внаслідок ворожих атак по Запоріжжю пошкоджено житлові будинки, поранена одна людина

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА