13:02 03.12.2021

Міністр оборони: Працюємо над підвищенням грошового забезпечення українським воїнам

1 хв читати
Міністр оборони: Працюємо над підвищенням грошового забезпечення українським воїнам

Міністр оборони України Олексій Резніков повідомив, що Міноборони працює над підвищенням грошового забезпечення українським воїнам, проте на перший план має вийти прозора система управління кар'єрою військового, яка прив'язана не до посади, а до військового звання.

"Працюємо над тим, щоб підвищити грошове забезпечення нашим воїнам, але механічне збільшення виплат без зміни підходу в роботі з кадрами не вирішить наявної проблеми, і на це не вистачить жодних грошей. На перший план має вийти прозора система управління кар'єрою військового, яка прив'язана не до посади, а до військового звання", - сказав він під час години запитань до уряду у Верховній Раді в Києві в п'ятницю.

На його думку, також до військового звання буде прив'язана базова ставка грошового забезпечення. Резніков додав, що одночасно буде переглянуто штатно-посадові категорії, щоб роботу лейтенантів чи капітанів не виконували полковники.

"Ми будемо поступово підвищувати грошове забезпечення, щоб зробити оплату праці військових конкурентною в цілому по економіці. Мета - справедлива, зрозуміла система, яка дозволить залучати найкращих", - пояснив Резніков.

Міністр поінформував, що запровадження цієї реформи триватиме щонайменше три роки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА