Інтерфакс-Україна
15:07 03.12.2021

У Києві до Різдва планують розмістити найбільший вертеп у Європі - КМДА

1 хв читати
У Києві до Різдва планують розмістити найбільший вертеп у Європі - КМДА

Головна святкова локація на Софійській площі в Києві цього року буде присвячена Різдвяній ночі, коли народився Ісус Христос, головну ялинку країни традиційно запалять 19 грудня, повідомила прес-служба Київської міськдержадміністрації (КМДА).

Як повідомляє КМДА на своєму сайті, на Софійській площі та Володимирському проїзді до 16 січня працюватиме новорічно-різдвяне ярмаркове містечко. Також святкові локації облаштують у Центральному парку культури і відпочинку Києва (Маріїнський парк, естрада Міського саду).

За інформацією Департаменту культури КМДА, основу новорічного дерева прикрасять як традиційний вертеп. Планується, що цей вертеп буде найбільшим у Європі. Новорічне дерево прикрашатимуть 10 тисяч прикрас - іграшки червоного та золотого кольору та 10-кілометрова гірлянда.

"Зокрема, у програмі святкування було враховано потреби різних верств населення, забезпечено вільний доступ до свята інклюзивних груп, а також суворе виконання протиепідемічних заходів", - зазначила директор департаменту культури КМДА Яна Барінова.

Зазначається, що новорічну ялинку заввишки 31 м урочисто засвітять у столиці 19 грудня. Навколо ялинки розмістять розважальні локації: фотозони, дитячі іграшки, майстерню, музей новорічних прикрас, сцену, де продовжуватимуться виступи та конкурси.

Крім того, навколо пам'ятника Богдану Хмельницькому розмістять ковзанку. Також на майдані розмістять арт-зону для відпочинку. На Володимирському проїзді працюватимуть ярмарок та зона фудкорту.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Всі окрім одного енергоблоку АЕС України знову працюють на повну потужність, а ЛЕП до них відновлені – МАГАТЕ

Зеленський призначив послом в Сербії екссекретаря РНБО Литвиненко

Лубінець закликав Німеччину забезпечити неупереджене розслідування та контроль за дотриманням прав українця Кузнєцова

Шмигаль перевірив стан оборони, забезпечення військових і перебіг бойових дій на Херсонщині

У Резерв+ буде нова функція для військовозобов'язаних

Зеленський: Наступного тижня будуть важливі перемовини не тільки в нашої делегації, а й у мене

Зеленський: Коли Росія хоче ще й кілометри української землі – це про довічну владу для них

Уряд працюватиме над доступом ветеранів з інвалідністю до іспитів на водійські права - Свириденко

Зеленський: Делегації України та США зустрінуться, зокрема працюватимуть над гарантіями безпеки

Уряд України та ООН підписали чотирирічну рамкову програму співробітництва в сфері сталого розвитку - Качка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА