Інтерфакс-Україна
15:23 03.12.2021

Біля Львова горить храм - ДСНС

1 хв читати
Біля Львова горить храм - ДСНС

Дерев'яний храм горить у смт Брюховичі біля Львова, повідомляє прес-служба управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області.

"О 13:43 до служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу у смт Брюховичі Львівського району. Пожежа виникла у дерев'яному храмі розміром 15х12 метрів", - зазначено у повідомленні прес-служби.

При цьому в ДСНС не зазначають, про який саме храм йдеться, але, судячи із зображень, це костел святої Терези РКЦ.

На момент прибуття пожежників горів купол та обшивка всередині храму на площі 70 м. кв.

Для ліквідації пожежі залучено вісім одиниць спецтехніки.

Пізніше у ДСНС повідомили, що пожежу вдалося локалізувати на площі 180 кв.

"О 14:56 пожежу покрівлі та купола костелу у смт Брюховичі локалізовано на площі 180 м кв. Внаслідок пожежі травмовано одну особу", - йдеться у повідомленні ДСНС, оприлюдненому в офіційному каналі служби у Telegram.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Київщині продовжується ліквідація наслідків нічного удару, є постраждалі – ОВА

В Угорщині сталася ДТП за участі пасажирського автобуса української реєстрації, 19 осіб постраждали - МЗС

Ворожі БпЛА влучили в будівлю Кременчуцького ТЦК та в житловий будинок, військові не постраждали – Сухопутні війська

Жіноча мобілізація не планувалась і не планується, Арестович працює в інтересах РФ

Зеленський в день ВМС: "Москва" пішла на дно, Зміїний під контролем, а "зерновий коридор" підтримує продовольчу безпеку світу

У Техасі кількість жертв повені перевищила 50

Окупанти знову атакували Полтавщину, спалахнула пожежа в приватному домоволодінні - ОВА

"Україна – морська держава": Сирський привітав військових ВМС з професійним святом

На Харківщині двоє загиблих і 11 постраждалих через ворожі обстріли протягом доби - Синєгубов

Ворог атакував рятувальників в Харкові та Херсоні під час робіт на місці обстрілів - ДСНС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА