Інтерфакс-Україна
19:48 05.12.2021

У центрі Тбілісі пройшла маніфестація проти "зелених паспортів"

2 хв читати
У центрі Тбілісі пройшла маніфестація проти "зелених паспортів"

У центрі Тбілісі в неділю пройшла маніфестація з вимогою скасування введених у Грузії з 1 грудня в рамках заходів щодо боротьби з коронавірусом COVID-19 так званих "зелених паспортів".

Як передає кореспондент "Інтерфаксу", на акції були присутні люди різного віку, багато хто прийшов з дітьми.

Учасники акції провели мирну ходу проспектом Руставелі, тримаючи в руках плакати з написом: "Ні зеленим паспортам!".

До акції приєдналися десятки мотокур'єрів відомих грузинських служб доставки.

Акція відбулася спокійно, без інцидентів.

Це не перша багатолюдна акція у Тбілісі останнім часом проти запровадження COVID-паспортів. Наприкінці листопада на мітингу перед будівлею парламенту його учасники заявляли, що їхній протест проти "зелених паспортів" не має жодного стосунку до так званого "антивакцинаторства" (антиприщепного руху), оскільки в цих акціях беруть участь і люди, які пройшли вакцинацію, але відмовляються брати так званий "зелений паспорт".

COVID-сертифікати або COVID-паспорти ("зелені паспорти") діють у Грузії з 1 грудня. Як повідомляло грузинське МОЗ, "зелений" статус буде надано громадянину у випадку, якщо він відповідає наступним критеріям: є повністю вакцинованим, переніс COVID-19 і з моменту підтвердження вірусу пройшло 14 днів, має негативні результати ПЛР-тестування (термін дії 72-години з отримання результатів) або має негативні результати експрес тесту на антиген з 24-годинною валідністю.

За даними відомства, лише громадяни із "зеленим паспортом" будуть допускатися до таких установ: готелі та інші об'єкти розміщення, об'єкти харчування (відкриті та закриті простори ресторанів, кафе, барів, включно в торговельних центрах), кінотеатри, театри, концертні зали, опера, розважальні об'єкти, казино та об'єкти ігрового бізнесу, спа-центри та фітнес-клуби, канатні дороги гірських курортів.

Відповідно до заяви МОЗ, відповідальність за перебування на об'єкті особи без зеленого статусу нестиме установа. Зокрема, за порушення правил санкція щодо юридичної особи становитиме 10 тисяч ларі (понад 3 тис. 200 доларів), а щодо індивідуального підприємця – 2000 ларі (понад 640 доларів). У разі повторення правопорушення об'єкт буде опечатано.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби майже 200 ворожі атаки ще на 10 напрямках - Генштаб

Ворог знову атакував Одесу ударними дронами, пошкоджено припортову інфраструктуру та цивільне судно

Ворог за добу втратив 174 особи на покровському напрямку - Генштаб

Активність БПЛА ускладнює відновлення залізничної інфраструктури поблизу Коростеня - "Укрзалізниця"

"Довженко-Центр" отримає додаткове фінансування у 2025р

Навроцький на зустрічі з українською делегацією не використовував слів про "бандерівців" і "український націоналізм" - голова УІНП Алфьоров

"Громадське" вважає заяву СБУ щодо очільника СБУ в Одеській області спробою дискредитації журналістського розслідування

Зеленський попросив депутатів і уряд підготувати пропозиції по визначенню нових підходів до святкових днів

Зеленський очікує завтра зранку доповідь від Умєрова та Гнатова щодо підготовлених документів з представниками Трампа

Мінрозвитку планує на 2026р угоду про міжнародні автоперевезення з Албанією та початок перевезень з Марокко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА