20:31 05.12.2021

КНР розвиває космічний потенціал удвічі інтенсивніше за США, загрожує вирватись уперед до 2030 року

1 хв читати
КНР розвиває космічний потенціал удвічі інтенсивніше за США, загрожує вирватись уперед до 2030 року

КНР просувається в освоєнні космічних технологій вдвічі енергійніше США, погрожуючи випередити їх вже до кінця 2020-х років, заявив на Форумі з національної оборони імені Рональда Рейгана заступник голови з космічних операцій у Космічних силах США генерал Девід Томпсон.

"Правда полягає в тому, що фактично в середньому вони (Китай - ІФ) створюють, розміщують і модернізують свій космічний потенціал вдвічі масштабніше за нас, що означає - дуже скоро, якщо ми не почнемо прискорювати наш розвиток і можливості з доставки об'єктів до космосу, вони нас обійдуть. 2030 - це не надмірна оцінка ситуації", - наводить його слова телеканал CNN.

Присутній також на форумі конгресмен-демократ Джим Купер, який головує у підкомітеті зі стратегічних сил у комітеті у справах збройних сил Палати представників, погодився з тим, що США та КНР тепер ведуть космічні перегони.

Він додав, що Космічні сили США поки що не розвиваються досить швидко, щоб бути врівень із приватною космічною індустрією.

Раніше заступник голови Об'єднаного комітету начальників штабів збройних сил США генерал Джон Хайтен розповів телеканалу CBS, що в серпні Китай запустив в атмосферу ракету великої дальності, яка облетіла весь світ, а "потім скинула гіперзвуковий блок, який вразив ціль на території самого Китаю". Передбачається, що цього літа Китай двічі успішно випробовував гіперзвукову зброю.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА