09:34 06.12.2021

Зеленський у 30-ту річницю ЗСУ: Від імені українського народу дякую за самовіддану службу, стійкість і героїзм

1 хв читати
Зеленський у 30-ту річницю ЗСУ: Від імені українського народу дякую за самовіддану службу, стійкість і героїзм

Президент України Володимир Зеленський привітав військовослужбовців і співробітників із Днем Збройних сил України.

"Сьогодні Україна відзначає 30-ту річницю з дня створення національних Збройних сил. Проте справжня історія розвитку нашого українського війська сягає кількох століть, і його звитяжний шлях нерозривно поєднаний з усіма історичними етапами становлення і розвитку Української держави", - наголосив президент у вітанні, оприлюдненому прес-службою глави держави.

"Увібравши в себе найкращі національні військові традиції, що сформувалися у важких, кривавих війнах і збройних конфліктах минулого, українська армія за час своєї новітньої історії пройшла складний шлях до формування дієздатної та високоорганізованої бойової структури, впевненої у своїх силах та здатної зламати будь-які загарбницькі плани ворога", - додав він.

Президент нагадав, що в день свого професійного свята військовослужбовці Збройних сил України продовжують захищати суверенітет і свободу держави від російської агресії.

"Від імені українського народу висловлюю вдячність особовому складу та ветеранам Збройних сил України за самовіддану службу, стійкість і героїзм, виявлені під час захисту територіальної цілісності країни. У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які віддали своє життя за Україну. Їхній подвиг житиме вічно та слугуватиме взірцем чесного й самовідданого служіння Вітчизні. Переконаний, що Збройні сили України й надалі надійно захищатимуть свободу й незалежність нашої держави", - підсумував він.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА