Інтерфакс-Україна
15:32 06.12.2021

"Голос" заявляє про конфлікт інтересів у діях голови НАЗК

1 хв читати
"Голос" заявляє про конфлікт інтересів у діях голови НАЗК

Політична партія "Голос" заявила про конфлікт інтересів у діях голови Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Олександра Новікова.

В оприлюдненій прес-службою політсили заяві наголошується, що Новіков за дорученням президента України на засіданні парламентського комітету з питань правової політики 25 листопада представляв пропозиції глави держави до закону "Про політичні партії в Україні" (щодо удосконалення правового регулювання фінансування діяльності політичних партій).

Водночас, посилаючись на положення частини другої статті 4 закону "Про запобігання корупції", у "Голосі" наголошують, що НАЗК є відповідальним перед Верховною Радою, підконтрольним їй та підзвітним Кабінету Міністрів. У партії також пояснили, що серед повноважень, зокрема, визначених у статті 12 закону "Про запобігання корупції", немає повноважень представляти та захищати пропозиції президента та бути доповідачем щодо них.

У зв'язку з цим "Голос" вимагає притягти Новікова до відповідальності за вчинення дій за умов реального конфлікту інтересів та ухилення від обов'язку врегулювати його.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Келлога усунули від мирних перемовин на вимогу РФ через його близкість до України - ЗМІ

Рютте після зустрічі з Трампом: НАТО є сильним, і разом ми робимо його ще сильнішим

Семеро цивільних, в тому числі четверо дітей постраждали через атаку російських БпЛА - Синєгубов

США не продовжили ліцензію на купівлю російської нафти закордонними компаніями

Україна довіряє американським та європейським можливостям контролю та верифікації припинення вогню – Зеленський

Заяви Путіна свідчать про плани відмовитися від тиші на фронті, треба на нього тиснути і вводити санкції – Зеленський

Зеленський: У час Рамадану може з'явитись можливість почати робити сильні дипломатичні кроки заради миру

Окупанти вдарили по Харкову БпЛА, без постраждалих

Трамп позитивно оцінив заяви Путіна про перемир’я і заявив, що має на нього важелі впливу

Рада Європи ухвалила Конвенцію про захист професії адвоката

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА