07:48 07.12.2021

Японія ухвалить рішення щодо участі офіційних осіб на Олімпіаді в Пекіні з позиції власних інтересів

1 хв читати
Японія ухвалить рішення щодо участі офіційних осіб на Олімпіаді в Пекіні з позиції власних інтересів

Японія вирішить, чи відправляти офіційну делегацію на зимові Олімпійські ігри в Пекіні, виходячи зі своїх національних інтересів, заявив прем'єр-міністр країни Фуміо Кісіда.

"Ми хотіли б ухвалити власне рішення з погляду наших національних інтересів", - цитують Кісіду японські ЗМІ.

Раніше міністр закордонних справ Японії Йосімаса Хаясі заявив, що уряду ще належить вирішити, яку позицію зайняти щодо участі офіційних осіб у зимових Олімпійських іграх у Пекіні.

"Ми ухвалимо рішення про реакцію уряду на Ігри у потрібний момент, всебічно взявши до уваги різні фактори", - сказав Хаясі на прес-конференції.

"Японія вважає важливим, щоб універсальні цінності міжнародної спільноти, включно зі свободою, повагою основних прав людини та верховенством закону, були гарантовані і в Китаї", - зазначив він, додавши, що ці питання будуть враховані під час ухвалення рішення.

У понеділок на брифінгу прес-секретар Білого дому Джен Псакі заявила: "Адміністрація Байдена не надсилатиме ні дипломатичних представників, ні інших офіційних осіб на Олімпійські та Паралімпійські ігри 2022 року".

Вона зазначила, що у Вашингтон ухвалив це рішення, вважаючи, що КНР порушує права людини, зокрема у Сіньцзяні.

"Але команда США та спортсмени отримають нашу повну підтримку, ми їх підтримуватимемо, самі залишаючись удома", - додала Псакі.

Зимові Олімпійські ігри 2022 пройдуть у Пекіні з 4 до 20 лютого.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА