Інтерфакс-Україна
11:59 07.12.2021

Поліція перевірила всі харківські школи і технікуми, але вибухівки не знайшла

1 хв читати
Поліція перевірила всі харківські школи і технікуми, але вибухівки не знайшла

Харківська поліція завершила перевіряти 216 навчальних закладів, зокрема шість шкіл, інформація про мінування яких надійшла напередодні, 6 грудня.

"Жодних вибухових предметів та речовин під час перевірки виявлено не було. За розпорядженням начальника ГУНП у Харківській області було перевірено інші навчальні заклади міста – 193 школи й 23 технікуми. Під час проведення оглядів місць події вибухових пристроїв або вибухонебезпечних речовин не виявлено", - повідомляє відділ комунікацій ГУ Нацполіції Харківської області.

Інформацію зареєстровано в Єдиному обліку заяв та повідомлень територіальних підрозділів поліції.

У відділі комунікацій жодним чином не коментують інформацію, поширену напередодні місцевим сайтом "Редпост" (джерело: https://redpost.com.ua/news/1239059-minirovanie-harkovskih-shkol-terrorist-trebuet-5-millionov) про те, що школи отримали листи із погрозами підірвати навчальні заклади. "Редпост" також розмістив знімок екрана листа, який надійшов до харківської школи №59. У цьому листі людина, яка назвалася Русланом, вимагала перевести їй 7 млн грн за не вчинення теракту. Він також вимагав не залучати правоохоронців, погрожуючи інакше привести в дію вибухові пристрої.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Суд призначив агенту ГРУ РФ 13 років в'язниці – СБУ

Зеленський доручив правоохоронцям залучити необхідні сили, щоб встановити всі факти вбивства активіста в Одесі

Україна розраховує на підтримку Святого Престолу у питанні звільненні українців, яких утримують у російських тюрмах - Зеленський

Чоловіка, який підозрюється у вбивстві активіста в Одесі, затримали – глава МВС

Третя окрема штурмова бригада офіційно розгортається в Третій армійський корпус - Білецький

Розширена онлайн-зустріч з підприємцями у межах платформи "Діалог влади та бізнесу" відбудеться 17 березня – ОП

Уряд затвердив розподіл субвенції на облаштування 60 укриттів у школах - Міносвіти

Путін надіслав Трампу повідомлення з власними пропозиціями про припинення вогню в Україні – ЗМІ

Рютте: питання про вступ України до НАТО знято зі столу переговорів

ГУР презентувало книгу-буклет про загиблого Героя України Віталія Пляку

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА