18:45 07.12.2021

Зеленський продовжив до 10 років санкції проти півтори сотні осіб, причетних до організації виборів в окупованому Криму – указ

2 хв читати
Зеленський продовжив до 10 років санкції проти півтори сотні осіб, причетних до організації виборів в окупованому Криму – указ

Президент України Володимир Зеленський увів у дію рішення Ради національної безпеки та оборони України від 10 листопада, згідно з яким запроваджені раніше санкції проти деяких осіб, причетних, зокрема, до організації голосування на виборах до Державної думи РФ на території тимчасово окупованого півострова Крим, продовжуються з трирічного до десятирічного терміну.

Відповідний указ №623/2021 від 7 грудня та текст відповідного рішення РНБО із додатками оприлюднено на сайті глави Української держави.

Згідно з рішенням РНБО, відповідні зміни вносяться до рішення РНБО, введеного в дію указом президента №82 19 березня 2019 року, щодо однієї людини – громадянина України Костянтина Бахтерєва, який балотувався від партії "Єдина Росія" в одномандатному округу в Керчі.

Також зміни вносяться до рішення РНБО, яке введено в дію указом президента №184 від 14 травня 2020 року, щодо 129 осіб – громадян України, переважно керівництва та співробітників кримських виборчих комісій різних рівнів, а також двох кандидатів від "Російської екологічної партії "Зелені", що балотувалися в одномандатних округах в Євпаторії та Сімферополі.

Відповідні зміни внесено і до рішення РНБО, яке введено в дію указом президента №265 від 24 червня 2021 року (із змінами від 7 вересня, указ №458), щодо 27 осіб – усі вони є співробітниками або керівництвом виборчкомів, 25 із них громадяни України , громадянство ще двох не повідомляється.

Крім того, окремим указом №624/2021 від 7 грудня було уточнено особисті дані громадянки України Анастасії Нестеренко, щодо якої було запроваджено безстрокові санкції указом Зеленського від 5 жовтня за роботу членом "територіальної виборчої комісії" Джанкойського району на минулих виборах до російського парламенту.

 

 

 

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА