19:56 07.12.2021

У Лондоні вважають, що штам COVID-19 "омікрон" може бути більш заразним, ніж "дельта"

1 хв читати
У Лондоні вважають, що штам COVID-19 "омікрон" може бути більш заразним, ніж "дельта"

Штам коронавірусу COVID-19 "омікрон", що шириться останніми днями в Європі та інших частинах світу, може бути більш заразним, ніж штам "дельта", що з'явився і поширився раніше, повідомляє у вівторок Sky News із посиланням на представника прем'єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона.

"Прем'єр-міністр повідомив, що поки що зарано робити висновки про характеристики "омікрону", але попередні результати свідчать про те, що він заразніший, ніж "дельта", - заявив чиновник.

Тим не менш, на Даунінг-стріт ще не знають, наскільки важким може бути перебіг хвороби після зараження новим штамом і як на нього впливають вакцини.

Загалом у Великій Британії було виявлено 437 випадків зараження "омікроном" - 333 в Англії, 99 – у Шотландії та п'ять – в Уельсі. За останню добу зафіксовано 101 зараження.

Також раніше міністр охорони здоров'я Великої Британії Саджид Джавід заявляв, що в країні було виявлено випадки "омікрону" у людей, які останнім часом не подорожували, що свідчить про початок поширення штаму всередині королівства.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА