Інтерфакс-Україна
07:44 08.12.2021

Косово має намір подати заявку на вступ до ЄС

1 хв читати
Косово має намір подати заявку на вступ до ЄС

Косово заявило про намір подати заявку на вступ до Європейського союзу, йдеться в заяві для преси за підсумками чергового засідання Ради стабілізації та асоціації між ЄС і Косово.

"Косово повідомило про свій намір подати заявку на членство (в ЄС)", - йдеться у документі.

Засідання відбулося у вівторок у Брюсселі під головуванням прем'єр-міністра Косова Альбіна Курті. Делегацію ЄС очолював високий представник із закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель.

На зустрічі підкреслено важливість діалогу між Приштиною та Белградом, який проводиться за сприяння ЄС, і досягнення "всеосяжної юридично зобов'язуючої угоди про нормалізацію відносин" між Косово та Сербією.

"Це вкрай важливо для того, щоб Косово і Сербія просувалися кожна своїм європейським шляхом", - наголошується в заяві.

"Сторони (ЄС і Косово) обговорили пріоритети реформ в основних сферах (життя Косова - ІФ) та відзначили відданість уряду зміцненню верховенства права, боротьбі з корупцією та організованою злочинністю, дотриманню основних прав, реформі державного управління, економічному розвитку, а також розвитку освіти та підвищенню зайнятості", - йдеться у спільній заяві.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

АРМА перевірить інформацію щодо вартості активів виробника "Моршинської" у ВАКС і СБУ

Вартість активів виробника "Моршинської" за півтора роки зросла вдвіччі - до 5,8 млрд грн

Зеленський про обстріл Черкас: кожен новий день – новий чіткий доказ, що на Росію треба тиснути

Зеленський запропонував уряду Іспанії допомогу в подоланні наслідків блекауту

Подачу газу для населення в Черкасах відновлено – мер

Справедливість неминуче приходить – Зеленський про ліквідацію представників командування збройних сил РФ

Білий дім: Трамп чітко дав зрозуміти, що хоче бачити постійне припинення вогню в Україні, а не будь-які тимчасові паузи в бойових діях

Зеленський: Немає причин чекати 8 травня, має бути негайне і безумовне припинення вогню

Сибіга за дорученням президента запропонував Іспанії, Португалії та Франції допомогу у подоланні кризи енергопостачання

Перемовини у паризькому і лондонському форматі планують продовжити - Тихий

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА