Інтерфакс-Україна
11:46 08.12.2021

Вертоліт, який перевозив начальника штабу оборони Індії, розбився на півдні країни

1 хв читати

Вертоліт, яким летів начальник штабу оборони Індії генерал Біпін Рават, у середу вранці розбився в штаті Тамілнад на півдні Індії, повідомило видання Times of India.

Рятувальники дістали з-під уламків кілька тіл. Також було врятовано трьох постраждалих пасажирів. Проте інформація про стан начштабу оборони поки що не надходила.

Вертоліт вилетів зі станції ВПС у Сулурі та прямував до штабного коледжу збройних сил у місті Веллінгтон на заході штату Тамілнад.

Згодом ВПС Індії підтвердили факт аварії вертольота Мі-17, на борту якого перебував генерал Рават, і повідомили, що інцидент розслідують.

Загалом на борту вертольота перебували 14 людей, включно з дружиною начштабу оборони, та низкою офіцерів.

За даними джерел, після катастрофи генерала відправили до лікарні для лікування, загалом госпіталізували двох людей. Також, за початковою інформацією, у катастрофі могли загинути щонайменше чотири особи.

На місці події працюють екстрені служби, триває упізнання загиблих.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Єврокомісії пояснили суть репараційної позики, її ризики, необхідність гарантій та можливий термін надання

БЕБ викрило контрабанду ювелірних виробів та годинників через провідників поїзду Варшава-Київ

ГУР отримало від благодійників 18 безпілотних комплексів

Епопея з поставками "Томагавків" може зайняти щонайменше кілька місяців - голова делегації Ради у ПА НАТО

Повітряні сили: збито 88 зі 152 БпЛА, зафіксовано влучання 52 безпілотників на 10 локаціях

Понад 3% підручників досі не доставлені до шкіл - дашборд

Порошенко передав у війська 25 комплексів "Ай-Петрі"

Пошкодження складу LPP в ІП Sparrow суттєво не вплинуло на діяльність компанії в Україні

Двоє загиблих та 18 постраждалих через російський обстріл Херсонщини

Росіяни вночі атакували Полтавщину дронами, пошкоджено адмінбудівлю, склади та залізничну інфраструктуру

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА