11:53 08.12.2021

Роботу над проектом Стратегії морської безпеки України завершено

1 хв читати
Роботу над проектом Стратегії морської безпеки України завершено

Міжвідомча робоча група завершила роботу над проектом Стратегії морської безпеки України, повідомляється на сайті Міністерства оборони України.

Згідно з повідомленням, проект ініціював президент України Володимир Зеленський, його було представлено на засіданні робочої групи під головуванням секретаря Ради національної безпеки і оборони Олексія Данілова у вівторок.

Стратегію розроблено з урахуванням сучасного досвіду провідних морських держав світу, позицій учених із морського права, в ній враховано пропозиції 16 органів влади, громадських експертів та бізнес-асоціацій. Стратегія містить механізм її реалізації, координації та контролю, конкретні кількісні та якісні показники, її виконання пропонується покласти на Кабінет Міністрів України. Однією з головних цілей стратегії є перетворення України на активного морського гравця на міжнародній арені", - йдеться в повідомленні.

Під час засідання зазначалося, що проблеми, пов'язані з розвитком України як морської держави, не вирішувалися комплексно через низку зовнішніх і внутрішніх чинників. Окрім агресивної політики РФ у Чорноморському регіоні, з-поміж головних загроз морській безпеці України у проекті чтратегії зазначені недостатня ефективність суб’єктів забезпечення морської безпеки та відсутність належного рівня внутрішньодержавної координації, занепад морської індустрії та внутрішнього водного транспорту, йдеться в повідомленні.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА