Інтерфакс-Україна
13:06 08.12.2021

У Харкові 7 грудня "мінували" 7 шкіл, 33 виші та 3 ТЦ, ніде вибухівку не знайшли

1 хв читати
У Харкові 7 грудня "мінували" 7 шкіл, 33 виші та 3 ТЦ, ніде вибухівку не знайшли

Поліція завершила перевірку повідомлень про мінування 7 шкіл, 33 вишів і 3 торговельних центрів у Харкові, які надійшли протягом минулої доби, 7 грудня, повідомляє в середу відділ комунікацій Головного управління Національної поліції України в Харківській області.

"Фахівці обстежили майже 105 тис. кв. м приміщень та прилеглої території, евакуювали понад 2 600 осіб. Жодних вибухових предметів і речовин не виявлено", - йдеться в повідомленні.

Інформацію зареєстровано в Єдиному обліку територіальних підрозділів поліції. Вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Як повідомлялося, 6 грудня до поліції надійшло повідомлення про мінування шести шкіл у Харківській області. За розпорядженням начальника облуправління Нацполіції Станіслава Перліна було перевірено не лише ці, а й решту шкіл, а також технікуми міста. У жодному з навчальних закладів вибухівку знайдено не було.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Раді пропонують притягати батьків до адмінвідповідальності за правопорушення малолітніх та неповнолітніх

Суттєве потепління очікується в Україні в найближчі дні, короткочасні дощі пройдуть лише на сході

Україна отримала 9-й транш $500 млн від МВФ на покриття пріоритетних бюджетних потреб - Шмигаль

Україна має подати до парламенту зміни до закону про оцінку майна до кінця серпня-2025 – програма з МВФ

Червень в Києві був холодніший середнього на 0,4°С, опадів теж випало менше

Шмигаль обговорив з президенткою Єврокомісії необхідність сталого фінансування України на 2026-2027 рр.

Негода знеструмила 103 населених пункти у чотирьох областях України

Судитимуть наркоторговців, які отримували кокаїн з Іспанії в пакунках з кавою та продавали його у Києві

СБУ повідомила про заочну підозру російському полковнику, який командував атаками "Кинджалів" по енергооб’єктам України

Працівник енергокомпанії напав з ножем на співробітників в німецькому Мельріхштадті, одна жінка померла – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА