Інтерфакс-Україна
13:19 08.12.2021

В Україні опади вщухнуть до п'ятниці

2 хв читати
В Україні опади вщухнуть до п'ятниці

В Україні найближчої доби очікуються опади у більшості областей; у західній та північній частині похолодає, решта території залишиться в теплій повітряній масі.

"Найближчої доби погоду з опадами більшості областей визначатиме циклон; західна та північна частини України будуть під впливом холодного морозного повітря, решта території залишиться в теплій повітряній масі", - повідомив Укргідрометцентр агентству "Інтерфакс-Україна".

У ніч проти четверга в Україні, крім заходу та сходу, невеликий дощ, на півночі з мокрим снігом; удень без істотних опадів.

У більшості областей місцями туман, у північних областях ожеледь, у західних та північних областях на дорогах ожеледиця.

Вітер переважно північно-східний, 5-10 м/с.

Температура у західних областях уночі 7-12° морозу, вдень 1-6° морозу, на Закарпатті 0-5° тепла; у північних і Вінницькій областях вночі 1-6° морозу, вдень від 2° морозу до 3° тепла; на решті території вночі та вдень 1-6° тепла.

У Києві у четвер мокрий сніг і дощ, ожеледь; температура вночі 1-3° морозу, вдень близько 0°.

За даними Центральної геофізичної обсерваторії, у Києві 9 грудня найвища температура вдень була +8,5° у 1944 р., 1960 р., найнижча вночі -18,4° у 1945 р.

У п'ятницю, 10 грудня, в Україні без істотних опадів, лише у західних областях удень мокрий сніг; температура повітря у західних областях уночі 0-5° морозу, вдень близько 0°; у північних областях уночі близько 0°, вдень 4-9° тепла; на решті території вночі 1-6° тепла, вдень 6-11°, на Одещині до 14°.

У західних, уночі місцями й у північних областях, на дорогах ожеледь. Вітер південно-східний, 7-12 м/с.

У Києві у п'ятницю без істотних опадів. Вітер південно-східний, 7-12 м/с. Температура вночі близько 0°, вдень 6-8° тепла.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЮНЕСКО запустила опитувальник для медіа, які постраждали від стихійних лих

З Дружківки на Донеччині "Білі янголи" евакуювали п’ятьох дітей, найменшому– два роки

Штурмові підрозділи на окремих напрямках просунулись до 1,6 км у Покровському районі - Сирський

ТСК Верховної Ради констатує: система евакуації культурних цінностей досі неефективна

Глава Мінекономіки поставив завдання вирішити проблему з дефіцитом сировини для деревообробки

Окупанти обстріляли Херсон, загинула жінка, чоловік у тяжкому стані – обладміністрація

СБУ та Нацполіція викрили 12 учасників наркосиндикату, який торгував важкими психотропами по всій країні

Сибіга закликав країни чітко засудити атаку РФ на гуманітарну місію ООН на Херсонщині

Сирський провів нараду щодо медзабезпечення ЗСУ

Мінрозвитку та ПРООН підписали угоду на EUR16,5 млн задля впровадження "зеленої" енергетики в Україні, зокрема у школах, дитсадках та лікарнях

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА