14:18 08.12.2021

Прем'єр-міністри України та Хорватії обговорили зміцнення співпраці в галузі торгівлі, туризму і цифровізації

2 хв читати
Прем'єр-міністри України та Хорватії обговорили зміцнення співпраці в галузі торгівлі, туризму і цифровізації

Прем'єр-міністри України Денис Шмигаль і Хорватії Андрей Пленкович обговорили зміцнення співпраці країн у галузі торгівлі, туризму і цифровізації.

"Ми зацікавлені в активізації торговельно-економічного співробітництва з Хорватією як у традиційних галузях наших економік, подальшому усуненню бар’єрів у двосторонній торгівлі та спрощенню умов ведення бізнесу, так й у започаткуванні двосторонньої співпраці за новими актуальними напрямами, зокрема у сфері цифровізації та координації зусиль у боротьбі з пандемією", – наводить слова Шмигаля прес-служба уряду України.

Прем'єр зазначив, що спільний інтерес для України та Хорватії може становити сфера інформаційних технологій і цифровізації, і додав, що Україна прагне приєднатися до єдиного Європейського цифрового ринку, сучасних технологій та світового ринку.

"Цифровізація — один з основних векторів розвитку української економіки впродовж наступних років. Переконаний, що наш досвід у цій сфері може бути корисним хорватським партнерам", - додав він.

За словами прем'єра України, перспективною для обох держав є активізація співпраці у металургійній та суднобудівній галузях, у сфері агробізнесу, зокрема іригації, а також у сфері енергетики.

Крім того, Шмигаль наголосив, що важливе місце у двосторонніх відносинах України та Хорватії посідає туристична галузь.

"Ми прагнемо розвивати туристичний потік і вийти на новий рівень співпраці, щоб українці й хорвати могли відчути всі переваги відпочинку в наших країнах. Україна уклала угоду про Спільний авіаційний простір із ЄС. Це дасть поштовх до розвитку авіаційного сполучення та відкриє нові можливості для наших громадян", - зауважив він.

У свою чергу Пленкович зазначив, що Хорватія підтримує прагнення України до інтеграції в Європейський Союз і прагне поділитися своїм досвідом.

За його словами, Хорватія підтримуватиме присутність українських підприємств на хорватському ринку, а також сприятиме відкриттю офісів хорватських туристичних агентств в Україні.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА